Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

#63 Wywiad z NataN_on_osu!

FunnyPuma

Recommended Posts

• Moderator Chatboxa

image.png.b394c208d6457512d917e99945e1b5aa.png

linia-ruchomy-obrazek-0550.gif

Pytający ---> @ FunnyPuma

Odpowiadający ---> @ NataN_on_osu!

linia-ruchomy-obrazek-0550.gif

Siemanko. Dzięki, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na początek przedstaw się, powiedz ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Siemka wszystkim czytelnikom! Mam na imię Natan, 24 maja kończę 20 lat. Pochodzę z Wrocławia.

Witamy Natanie. W takim razie niebawem kończysz już nastoletnie życie. Uczysz się lub pracujesz?

Pracuję, mam stałą pracę, lecz nie odrzuciłem nauki. Właśnie piszę matury w tym miesiącu.

To dobrze, że udaję Ci się to pogodzić. Zdarzają się osoby, jeżeli podejmują się pracy, które rzucają naukę, bądź odwrotnie. W jakim zawodzie pracujesz?

Pracuję w usługach. A dokładnie to, pracuję jako sprzedawca w vapeshopie.

Moim zdaniem taka praca na początek w młodym wieku jest całkiem spoko. Masz na pewno wyrobione pewne zdanie na ten temat. Jak oceniasz pracę w usługach, chociażby przez ową pracę?

Uważam, że to jest trudne pytanie. Co prawda pracuję  w usługach, lecz jest to trochę bardzo inny typ, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Praca w usługach jest na pewno pracą, w której musisz mieć na pewno bardzo dużo cierpliwości co do klienta. Często klient sam nie wie, co chciałby kupić, więc musisz mu doradzić. Miałem również sytuacje, w których nie mogłem kompletnie się dogadać z klientami, z powodu ich braku znajomości języka polskiego i angielskiego. Taka praca, poza cierpliwością, wymaga dużo kultury osobistej.

W pewnym sensie, tak, jednak jest to głównie spowodowane specyfiką takich prac. Cierpliwość i kultura osobista jest na ogół ważna, jednak tu szczególnie, przez kontakt z klientami, którzy są różni. Zostawmy póki co jednak pracy. Wspomniałeś, że mimo otrzymania stałej pracy, nie zrezygnowałeś z nauki. Do jakiej szkoły chodzisz i jaki wybrałeś profil/kierunek?

"Chodzę" do szkoły informatycznej, nie mogę zdradzić więcej, z powodu na układ który zawarłem z tą szkołą, czytaj "ja płacę pieniądze od 4 klasy technikum za obecności oraz oceny". Postanowiłem tak zrobić, gdyż znalazłem stałą pracę, oraz zdałem już oba testy zawodowe na 100%, więc uznałem, że już nie potrzebuję się edukować więcej.

Prawdę mówiąc to szkoła informatyczna jest dobrym wyborem, spotkałem się również, że na ten kierunek było najwięcej chętnych. W takim wypadku, szkoła może Cię jakoś pod maturę przygotować. Masz jakieś plany związane z zawodem po tej szkole? Co sądzisz o studiach?

Myślę nad studiami  zaocznymi. Tylko te plany są trochę dalekie, gdyż na początku chciałbym się porządniej ustatkować, by podejmować taką decyzję

Studia zaoczne są dobrą opcją, jeżeli chcesz pracować i "normalnie" żyć na własny rachunek. Jednak po Twoim jest jeszcze inna opcja - kursy zawodowe, na przykład programowanie. Są one krótsze i również dostajesz odpowiednie kwalifikacje, tak jak po studiach. Również przygotowują odpowiednio w praktyce do zawodu. Jakie jest Twoje zdanie na temat takiej nauki? Masz jakieś zdanie na ten temat?

Myślę, że to jest dobra alternatywa, oraz zastanawiałem się również nad tą opcją.

To w takim razie myślimy podobnie. Moim zdaniem lepsza opcja do rozwoju zawodowego. Co byś powiedział osobie, która chciałaby iść w tym kierunku? Proponowałbyś czy może odradzał?

Szczerze to zależy. Jeśli Tobie się podoba taki kierunek i masz dużo wytrwałości - to zdecydowania proponuje.

Dobre spostrzeżenie. Najważniejsze, żeby kierunek się podobał. Zostawmy jednak póki co ten temat. Wspomniałeś, że pochodzisz z Wrocławia. Opowiesz coś o tym mieście i okolicy?

Jeśli mam być szczery to duże miasto, jak każde inne. Najładniejszą częścią tego miasta są małe osiedla i obrzeża Wrocławia.

Po części tak, jednak każde jest inne. Dobrze, wróćmy na chwilę do pytania związanego z Tobą. Masz rodzeństwo? A może dziewczynę?

Mam rodzeństwo, z dziewczyną gorzej haha. Mam 3 siostry, z czego 2 starsze ode mnie.

To musiało być ciekawie z siostrami. Na dziewczynę na pewno przyjdzie czas. Masz jakieś zainteresowania/hobby?

Tak! Jak sama moja nazwa wskazuje, bardzo lubię gry rytmiczne, najwięcej czasu spędziłem w osu!, gram w tą grę od ponad 7 lat. Po za tym, bardzo lubię informatykę hardwareową oraz czasem w koszykówkę sobie pogram.

Całkiem ciekawe zainteresowania. Uprawiasz jakiś sport po za sporadycznym graniem w koszykówkę?

Tak, chodzę na siłownię.

Dużo młodych osób lubi ten rodzaj sportu. Wróćmy jednak do koszykówki. Masz jakąś ulubioną drużynę? Dlaczego akurat ta?

Szczerze to nie interesuje się sceną w koszykówce. Gram dla zdrowia i zabawy.

Rozumiem. Nie każdy śledzi poczynania sportowców w danym sporcie. Słuchasz muzyki? Jaki gatunek najbardziej lubisz i dlaczego?

Słucham różnej muzyki, lecz głównie rocka, czasem zahaczam o rap.
Oto przykład:

Fajnie czasem posłuchać muzyki jakiej lubisz. Powiedz, lubisz odwiedzać nowe miejsca? A może chciałbyś odwiedzić jakiś kraj?

Tak i odwiedzałem hiszpanie przez program erasmus +. Bardzo chciałbym Chorwację odwiedzić, lecz mój aktualny stan majątkowy nie pozwala na takie przedsięwzięcie.

image.thumb.png.4754a903d1bfef74b8b654818c2fb16c.png

image.thumb.png.375a0f076f44b204e5c16eb73ab3cee0.png

To fakt, na takie wyjazdy są potrzebne odpowiednie środki. Teraz opowiedz, jak trafiłeś na forum?

Sieć na której byłem sprzedała część serwerów, więc przeszedłem tutaj z społecznością.

To dobrze, że akurat do Nas trafiłeś. Skoro o forum mowa. Masz jakieś zdanie na temat pracy osób funkcyjnych na forum?

Nie będę się wypowiadał na ten temat. Nie chcę robić burdy, więc zostawię sobie taką opinię dla siebie.

Zrozumiałe. Czasami pewne kwestie lepiej zostawić dla siebie. Jesteś opiekunem trzech serwerów, dodatkowo adminem DC. Jak godzisz te rangi ze sobą?

Społeczność wszystkich trzech serwerów jest taka sama. Często rozwiązuje sprawy wewnętrznie, zanim to się przeleje na forum. Z adminem DC nie mam problemu, gdyż często piszę na serwerze.

Godzenie kilku rang może być problematyczne. To dobrze, że wiesz jak rozwiązywać sprawy swoich serwerów oraz nie masz powodu, żeby pogodzić ze sobą swoje rangi. Jako opiekun trzech serwerów masz pewien obraz. Jaki według ciebie powinien być dobry opiekun serwera?

Jako opiekun z kilku letnim stażem na innych serwerach uważam, że opiekun przede wszystkim powinien być bezstronny w każdej sytuacji, bezwzględny, oraz umieć współpracować z adminami.

Taki opiekun na pewno mógłby sobie poradzić ze sprawami serwera oraz dobrze zarządzać adminami. Zostawmy póki co temat forum. Jaką grę bądź serię gier, w którą kiedykolwiek grałeś najlepiej wspominasz? Może do dziś zdarza Ci się w ten tytuł pograć?

Najlepiej wspominam forzę horizon 1. Była to moja pierwsza gra na konsolę xbox 360. Miałem wtedy 10 lat. Pamiętam do teraz prawie wszystkie piosenki z radia, zawody pokazowe, gdzie mogłeś zdobyć samochód, jeśłi wyprzedziłeś samolot, bądź helikopter. Pamiętam w 100% dokładnie 1 wyścig pokazowy w którym musiałeś się ścigać chevroletem corvette grandsport z helikopterem, a w tle grała piosenka pt "yuck : getaway". Ostatnio kupiłem xboxa 360, by jeszcze raz zagrać w to cudo...

image.thumb.png.fb7c3311a58761d6e038afae7109daff.png

Ciekawa seria gier, też ją dobrze wspominam, chociaż całej nie znam. Na pewno godna polecenia. Może teraz odwrotnie. Jest gra, którą najgorzej wspominasz?

Tak, Jest to napewno Need for speed payback. Duże oczekiwania, a jednocześnie wszystko z**li. Jakiś do kitu system kart ulepszania, kwadratiwa fabuła, i tylko 93 samochody.

image.thumb.png.c767dbe978b6eaccc575ea7f542a51fb.png

Przez duże oczekiwania można łatwo się zniechęcić do gry. Fakt, dużo zależy od twórców, jeżeli nie spełnią oczekiwań graczy. Dobrze, nie mam więcej pytań. Jesteś gotowy na kilka szybkich pytań?

Tak.

81e1377d602f77223c42a3d412a7a013.gif.ff52c2752b3b8d9ac332acc55e804967.gif.d3febc0f758f2fec61731af6ebd3fab9.gif

Kąpiel w wannie czy pod prysznicem?

Prysznic.

Zmienić przeszłość czy poznać przyszłość?

Poznać przyszłość - popełniłem dużo błędów, lecz to dzięki nim jestem tym kim jestem.

Jesteś optymistą czy pesymistą?

Jestem idealistą, więc bardziej mi do pesymisty.

Wolisz zadać głupie pytanie, żeby się upewnić czy w ogóle nie pytać?

Wolę nie pytać, jeśli ma być to głupota.

Poznać ciemną stronę przyjaciela czy dziewczyny?

Nie mam dziewczyny, lecz gdybym miał to bym już ją znał. Przyjaciela.

Pizza czy kebab?

Kebab.

Mieszkanie w bloku czy domu jednorodzinnym?

W domu jednorodzinnym.

Makaron czy ryż?

Makaron.

Rosół czy pomidorowa?

Rosół.

Być irytującym prezesem firmy czy zwykłym pracownikiem?

Zwykłym pracownikiem.

Jesteś praworęczny czy leworęczny?

Jestem oburęczny.

Makijaż czy bez makijażu?

Bez makijażu.

Dobrze, to by było na tyle z szybkich pytań. Tym samym wywiad dobiega końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich czytających, oraz samego redaktora, który naprawdę dobre pytania zadał. Dzięki za zaproszenie!

To by było na tyle, jeszcze raz dzięki za zgłoszenie się na wywiad. Również pozdrawiam.

• Lubię to! 2
  • Super 3

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

• Torfowisko

Dobra robota :3 

• Super 2

image.png.fb419abfdfc8534cf592e9d47043f340.png

Dzięki wielkie za wzięci udziału! Mam nadzieje, że się fajnie czytało :b

• Super 2

Nie za dużo tej forzy @ NataN_on_osu! ? : 3

Edited by drejson
  • Super 1
  • Fuu 1

Tylko hejterzy powiedzą że alkocholik.

"ja płacę pieniądze od 4 klasy technikum za obecności oraz oceny" Taki to pożyje. 

• Super 1
  • Trzymaj się 1
  • Junior Admin
Junior Admin

baner (2).png

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines