Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - Pattitek

Pattitek

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Pattitek
Nick admina banującego: sadgee
Dostałeś bana, gaga czy muta?: Bana
Czas oraz data bana: Permanentny, 13.05.2023r godzina 14:00
Serwer na którym dostałeś bana: ★ StrefaSkilla.pl ★ [MIRAGE #1] ★ | TR128
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): Gram sobie gram, nauczylem sie nowych flashów to sobie je testowalem pod drewienkiem ładnie i na zajecie rampy bo dostałem wczoraj ostry wpierdol na faceicie i mam 7/0 statystyki po 4 rundach (chyba po 4) i nagle dostaje bana, bo dobrze flasha rzucam XDD proszę jeszczę raz o rozpatrzenie mojego demka :) zręsztą to kolejny raz jak się odwołuje od bana 2 lata temu też miałem -_-.
Link do Sourcebansa z twoim banem: https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:584889630&advType=steamid&Submit
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Pattitek/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer: image.thumb.png.0fb387af002eb46000a1a19cb10fd618.png

• Tak sobie 1
  • Użytkownik

@ Sadgee  24h na rozpiske

ps. dobry powód bana :xdd:

• Ha ha 2

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Admin CS 2 ONLY MIRAGE

2:23 - ewidentne wh - zaczoles sterzelac dopiero po wejscie calkowicie za smoke mimo ze wczesniej mnie widziales 
2:40 - nie widziales chlopa a picknoles idaelnie na niego z crouchem (choc tu nie jestem na 100% pewnien bo nie wiem czy go nie slyszal przypadkiem)
2:45 - po spojrzeniu w strone rampy przez palace natychmiastowa rotacja bez zadnego infa od teamatow
3:37 - siedzisz cala rudne pod drewnem potem slyszac goscia w palacach pickujesz z idealnym fleshem na ziomka na tetrisie gdzie celujesz w niego przez wciane juz wczesniej

PS.  Jesli chodzi o powod bana to tak to jest gdy masz kilka miesiacy prerwy od adminowania 😅

sygn.gif.5609f7715308399a655f7f3291c6c5a8.gif

Nie no rzeczywiście po 1 minucie dema można stwierdzić że wh napierdala ktoś, jeśli chodzi o celowanie w tetrisa to każdy kto uczył się wie jak nawet go zeskanować (szczególne że przed tym siedziałem 1h na niestandardowym i scany na drewno trenowalem) wiec to nie jest żaden problem a siedze całe życie pod drewnem bo się flesha nauczylem i go testować chcialem na serwerze jakimś, na faceicie też jade na wh w takim razie? Chyba jestem dobrym programistą że takie obejścia znam no w końcu jestem na takim profilu w technikum. Jakoś jak grałem 2 lata to nikt u mnie wh nie widział jak zawsze wchodziłem. A takim debilem bym nie był żeby wlaczac wh na społecznosciowym serwerze gdzie mam najwiecej godzin gdzie gram zawsze jak coś testuje albo trenuje XD A jeśli chodzi o rotacje to jak nikogo nie widze i wchodzi ktos na b albo na mida to sobie rotuje po kille to nie jest turniej jakiś żebym pozycje trzymał jedną i się nudził jazda po fragi proste. A jeśli chodzi o sytuacje ze smokiem to nwm o co chodzi ale uczylem też się one waya na rampe rzucanego TEŻ z pod drewna byś się zdziwił bo sie ucze grac tamtą pozycje XDD pewnie o tego smoke chodzi.

Ps. Jak kogoś  banujesz to przeanalizuj jego gre a nie że cie raz ktoś zabije i banujesz odrazu bo miał ktoś farta akurat w rundzie, czekam na rozpatrzenie :)

Edited by Pattitek
  • Ha ha 2
  • Admin CS 2 ONLY MIRAGE

Po pierwsze masz 0.7h na serwerze XD
Po drugie masz 300h i watpie zebys az tak ogarnial gre na tym poziomie
Po trzecie dostalem kilka zgloszen na ciebie od roznych ludzi
Po czwarte jesli chodzi o rotacje bylo info ze b wchodza a ty z fleshem rampe pickujesz XD

Dziekuje i pozdrawiam

• Ha ha 1

sygn.gif.5609f7715308399a655f7f3291c6c5a8.gif

NIEEEEE XDDD dobra chlopcze po 1 to godziny na serwerze się resetują, nie napierdalam w csa cały czas jak możesz zauważyć że mam 350h w 3 lata gry, wchodze raz na jakiś czas a godziny na serwerach się resetują zaznacze to jeszcze raz, wrócilem teraz do gry bo major się zaczął i też cs2 za niedługo po 2 mam 2 konto na którym jest 700h a nawet jakbym mial 300h to nie zmienia faktu że ktoś może po prostu ogarniać fpsy bo gram w nie od 10 lat xD po 3 mam zmutowanych wszystkich bo sobie gadam z kolegami na discordzie i komentujemy sobie majora. Jak widzę że coś się dzieje na mapie to po prostu sobie rootuje a to że flasha sobie rzucam to racja rzeczywiscie po 1 minucie jak nic sie nie dzieje nikogo na rampie nie może być XDDDD se sprawdzam czy są żeby sie nie wyjebać za zero.

po 4 uważam że jesteś nie kompetentny żeby kogoś w ogóle banować jak steama swojego na stronie nawet podpiąć nie umiesz na której spędzasz za pewnie 12h swojego życia dziennie xDDD Już nie wdaję się z tobą dalej w dyskusję bo to jest totalnie nie potrzebne ale przynajmniej jest zabawnie, jak widzę że ktoś się pruję o 1 flasha bo ci nie wyszło kogoś zabić XD.

Dziękuje i pozdrawiam.image.png.84a28c7c61190e6b567115d013ec197e.png

Edited by Pattitek
  • Przykro mi 1

Dawno takiego bana za nic nie widzialem xDDD

odbanowany.png

Edited by SADZIK
  • Dzięki 1
  • Tak sobie 1

pizda.png.5166cc2f6c693264ffd9cefd46273952.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines