Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] -PitiPitu

PitiPitu

Recommended Posts

Nick z CS:PitiPitu
Admin banujący:Błaszczyk
Serwer:dd2 cs 1.6
Data zdarzenia:16.05.2023
Steamid:76561198980798940
Opis sytuacji:Ban na 3h "odpocznij" gdzie powiedziałem sobie chuj mi w dupe po czym pan błaszczyk zbanował mnie na 3h a najpierw wyciszył bo zwróciłem mu uwage o banowanie ludzi ktorzy nie stosuja sie do regulaminu chodzilo tutaj o resp :) polecam kolege zweryfikowac czy sie nadaje do bycia adminiem.
Link do bana z amxbans (https://amxbans.strefaskilla.pl): 
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV):

to nie zadne pogruszki jak ty to mowisz Krip tylko czysta prawda to ze jest to twoj kolega to nie zwalnia go z obowiazku tego zeby banowac slusznie i nie nie powiedziales mi zebym sie ogarnal.Dobrze Panie Błaszczyk skontaktuje sie z opiekunem serwera nie ma sprawy.

Edited by PitiPitu
  • Ha ha 3
21 minut temu, PitiPitu napisał:

Nick z CS:PitiPitu
Admin banujący:Błaszczyk
Serwer:dd2 cs 1.6
Data zdarzenia:16.05.2023
Steamid:76561198980798940
Opis sytuacji:Ban na 3h "odpocznij" gdzie powiedziałem sobie chuj mi w dupe po czym pan błaszczyk zbanował mnie na 3h a najpierw wyciszył bo zwróciłem mu uwage o banowanie ludzi ktorzy nie stosuja sie do regulaminu chodzilo tutaj o resp :) polecam kolege zweryfikowac czy sie nadaje do bycia adminiem.
Link do bana z amxbans (https://amxbans.strefaskilla.pl): 
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV):

A więc drogi użytkowniku forum, zostałeś zbanowany nie za słowa '' chuj mi  w dupe'', tylko za słowa ''chuj ci w pizde'', ostrzegałem żebyś się ogarnął, ale nie poskutkowało :) 

A co do twojego farmazonienia że nie banuje za respa, to mi się smiać z ciebie chce XD

Ediitt:  Na demku jest przecież jak padasz co mówisz XD, jaja to se robisz sam se siebie :)

Edited by Błaszczyk
  • Lubię to! 1
  • Super 1

chyba sobie jaja ze mnie robisz wyżej dupe masz niż srasz jezeli masz zły dzień to po prostu nie banuj

Edited by PitiPitu
  • Ha ha 2

No nie banujesz tego kogo trzeba jak ci zwróciłeś uwage to nie zbanowales tego kto rzeczywiscie powinen dostac tego bana za resp XD a jezeli tak ci do smiechu to moze posmiejemy sie u ciebie w Pcimie razem co ? a po 2 ban troche przesadzony o czas skoro kazdy praktycznie dostaje na 5 minut. Pozdrawiam cię mało lubiany kolego i widizmy się na serwie bede cie rozliczac z kazdego twojego blędu.

• Ha ha 3
26 minut temu, Błaszczyk napisał:

A więc drogi użytkowniku forum, zostałeś zbanowany nie za słowa '' chuj mi  w dupe'', tylko za słowa ''chuj ci w pizde'', ostrzegałem żebyś się ogarnął, ale nie poskutkowało :) 

A co do twojego farmazonienia że nie banuje za respa, to mi się smiać z ciebie chce XD

Ediitt:  Na demku jest przecież jak padasz co mówisz XD, jaja to se robisz sam se siebie :)

Ojj chłopaku, wez się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz, rozliczać to ty tam możesz z kolegami pod sklepem gimnazjalistów,. Ban jak najbarziej słuszny za jego zachowanie, tyle mam do dodania, nie chce mi się kłócić z kimś kto nie pamieta co powiedział, a zmienia w co innego -,-

• Moderator
Moderator

Ban minął jeżeli masz zastrzeżenia do bana złóż skarge. 

• Moderator
Moderator

rozwiazany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines