Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[BŁĄD] - crash

Paeel

Recommended Posts

Po każdej zakończonej mapie nie zmienia się ona od razu tak jak było do tej pory. Wpisując w konsoli "retry" nie łączy z nim ponownie (pusty pasek ładowania). Dopiero po kilku bądź kilkunastu sekundach zmienia się mapa lub można znowu dołączyć. Cały proces trwa dłużej niż zwykle.

• Lubię to! 1
  • Super 1

No i to by było na tyle..  :peepoLeave:

Miałem właśnie to samo pisać, że dłużej trwa przeladowanie mapy niż wcześniej .

Podbijam ten temat i pasowałoby to ogarnąć asap, bo gracze odpływają przy zmianie mapy.

Jeszcze z pytaniem do @ Trivor , rozumiem - to Twój serwer więc dodałeś sobie customowy model postaci, ale w taki razie dlaczego ktoś inny oprócz Ciebie go używa?

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

Pakiet strefa skilla premium PLUS za jedynie 99.99 zł/msc w pakiecie min. uścisk ręki od trivora i właśnie owy skin, więc zamiast płakać o to że go mam piszcie na PW do Trivora, wykupcie pakiet i po problemie, pozdrawiam. 

Żeby nie było że spam, zgadza się, po końcu mapy trzeba odczekać dość długo na kolejną, jest to trochę uciążliwe :|

• Lubię to! 1
  • WTF 1

HAHAHA.png.d798228c05999ba5bba5c85f38bff255.png

Również się zgadzam z tym błędem i podbijam żeby @ Trivor  zobaczył jak najszybciej, bo niestety ludzie uciekają :( Wracają po chwili i znowu trzeba czekać 

191716117_snpnpss.jpg

Dodatkowo występują coraz częściej lagi chyba, że tylko ja tak mam.... 

7 godzin temu, Fallen napisał:

Pakiet strefa skilla premium PLUS za jedynie 99.99 zł/msc w pakiecie min. uścisk ręki od trivora i właśnie owy skin, więc zamiast płakać o to że go mam piszcie na PW do Trivora, wykupcie pakiet i po problemie, pozdrawiam. 

Żeby nie było że spam, zgadza się, po końcu mapy trzeba odczekać dość długo na kolejną, jest to trochę uciążliwe :|

Hmmm imponujące bo chciałem kupić, ale owy model nie jest w sprzedaży, ponieważ ma go tylko właściciel i nie jest do kupienia.... 

• Lubię to! 1
  • Premium
Premium

z tego co pisałem z trivorem to model jest na sprzedaż iż sam się zapytałem czy można go kupić odpowiedział mi że tak model jest na flagę więc nie ma innej opcji żeby ktoś mu dał tak o lub sam sobie wybral. ale jak mi powiedział cenę to zrezygnowałem xDD (trochę to było czasu temu więc może się zmieniło nie wiem) 

co do lagow tragedia aż się Odechciewa grać na tym serwerze i odczucie grania na 30 fps nie wiem czy tylko ja tak mam na tym serwerze z dnia na dzień coraz gorzej to chodzi  jeżeli trivor nie ma czasu to może @ LAN CIECHOCINEK 2K2 aka łań ciechodupa myślę że jest tyle czasu tutaj jest administratorem i na tyle zaufana osoba chyba żeby mu dać dostęp do FTP i zlikwidować lagi 

• Lubię to! 4

spacer.pngspacer.png

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw demko z folderu/Wstaw screeny./sgs/gs/gsj ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.strefaskilla.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0:1:635122827"
[AMXBans] ==============================================

• Właściciel
Właściciel

Nie jest na sprzedaż, tylko ja go mam i nie obciąża on serwera. Zmienilem juz flagi tego skina, ktos musial miec stare flagi jak jeszcze skiny byly dawno temu.

Co do lagów to żaden Lanek ani nawet ja nic aktualnie z tym nie zrobimy. Jest to problem po stronie hosta maszyn i my nie możemy nic z tym zrobić.

Wiadomości od pukawka.pl

"W ostatnich dniach gracze mogą odczuwać duże utraty pakietów na serwerach. Jest to związane z botnetem krążącym wewnątrz infrastruktury OVH, który destabilizuje całą infrastrukturę serwerów dedykowanych OVH GAME w PL.
Problem od kilku dni nieustannie zgłaszamy, natomiast nie widzimy żadnych zdecydowanych działań z ich strony.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do graczy o masowe zostawianie wiadomości w komentarzach na ich social mediach:
- Facebook OVH https://www.facebook.com/ovhcom/
- Twitter OVH https://twitter.com/olesovhcom
- Twitter Szefa OVH https://twitter.com/olesovhcom
Proponowana przez nas wiadomość:  https://pastebin.com/TRRufXTe
Liczymy, że masowe zgłoszenia uruchomią dodatkowe procedury na wyższym szczeblu."

image.png

image.png

Także, my za wiele nie mamy tutaj do zrobienia, możecie spamować podaną wyżej wiadomościa na portale społecznościowe OVh to moze rusza dupe

• Lubię to! 7
  • Właściciel
Właściciel

rozwiazany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines