Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE WARN] - ღDychaღ

ღDychaღ

Recommended Posts

1. Nick: ღDychaღ
2. Kto nadał warna:  Drako
3. Czas:  chyba na zawsze 
4. Powód: spam
5. Dowody/SS: no dowody są tam gdzie pisałem podanie na administracje i nizej sie wytłumacze z tego 

Ja 1 raz jestem na tej stronie i nie znałem zasad a mam problemy z internetem i jak wchodze na większość kanałow tutaj to mi wyskakuje blad i mi wyskoczylo na regulaminie, administracja , forum itp. Bo naprawde chciałbym na tego administratora dolaczyc zeby pomagac serverowi bo jak widze co tam sie dzieje to mi sie plakac chce jak raz wbilem na serv to gracze do mnie mowili ze bylo z 15cheaterow a administracji brak a ja jestem bardzo dużo aktywny i chciałbym naprawdę pomoć nie wiedzialem ze nie można spamić. Prosił bym o przyjęcie podania i usunięcie warna  z góry dzięki

• Krip changed the title to [ODWOŁANIE WARN] - ღDychaღ

jak podanie zostanie przyjęte to dostane wiadomość?

• Tak sobie 1
6 godzin temu, ღDychaღ napisał:

Ja 1 raz jestem na tej stronie i nie znałem zasad a mam problemy z internetem i jak wchodze na większość kanałow tutaj to mi wyskakuje blad i mi wyskoczylo na regulaminie, administracja , forum itp

Kompletnie tego nie kupuje, nie masz problemu z napisaniem podania, odwołania i nagle dziwnym trafem gdy chciałeś sprawdzić regulamin forum to wyskoczył Ci błąd, bajki możesz opowiadać znajomym ale nie mi. Powiem więcej, nawet nie zajrzałes do regulaminu.

6 godzin temu, ღDychaღ napisał:

jak raz wbilem na serv to gracze do mnie mowili ze bylo z 15cheaterow a administracji brak

Proszę Cię co ta za głupie tłumaczenie. 

Cofnalbym Ci tego warna gdybys przypadkowo napisał post pod podaniem, ale w twoim przypadku bylo tego znacznie więcej. 

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines