Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - GapR

GapR

Recommended Posts

Nick z CS: GapR
Admin banujący: Błaszczyk
Serwer:dd2
Data zdarzenia:20.05.2023
Steamid:STEAM_0:0:221208930
Opis sytuacji:dostalem bana ze powiedzialem ze nie ma glowy i jak zgiinął zeby lezał i tak nie latak  Jak macie takich adminowi polecam o degradacje ze bana daje za to ze se powiedzialem lez tam i powod bana :"tak to sobie mow do kolegow " jak takie powody podajesz to w zyciu musi byc ci ciezko Błaszczyk . I opamietaj sie  I tak cie nikt nie lubi xd  :DPozdrawiam Spisz ? 
Link do bana z amxbans (https://amxbans.strefaskilla.pl):AMXBans: Gm 1.6 - Lista Banów (strefaskilla.pl) nie wiem co dokladnei mam wklejic ale dawno o ub nie pisalem xd 
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV):https://megawrzuta.pl/download/816d76994f03ceb4c137d9a020bd9543.html

Edited by GapR
  • Ha ha 2

Po pierwsze dzieciaku powiedziałeś inaczej, jest na demku, a jak padłem od ciebie to mnie wyzwałeś,a nie powiedziałeś żebym lezał XD mogłem nawet ci na jeden dzień dać :)

Editt: Interesuje mnie to jak zeszło roczny śnieg ile ty masz lat :)

Edited by Błaszczyk
  • Krip changed the title to [ODWOŁANIE] - GapR
  • 󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡
55 minut temu, GapR napisał:

Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV):nie chce mi sie szukac tego teraz 

Wrzuć, inaczej odrzucam z powodu braku możliwości sprawdzenia sytuacji. Plik się nazywa StrefaSkilla_DemTrivor z folderu cstrike.

• Lubię to! 1

Błaszczyk byś się zdziwił ile mam lat ale mniejsza z tym 

• Ha ha 1
  • Moderator
Moderator

Ban minął jeżeli nie zgadzasz się z banem napisz skargę 

• Moderator
Moderator

odbanowany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines