Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SCREENY] - SwiX

sw!x

Recommended Posts

W folderze znajdują się trzy screeny, powinno być 5. Poszukaj pozostałych, chyba, że @ Rusio  faktycznie zrobił tylko 3.

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

nie no ja zrobiłem 5 

Edited by Rusio
  • Administrator
Administrator

Przeszukaj jeszcze raz dokładnie folder "cstrike". 

Po konsultacji z @ ALCMDZ  (sprawdził demko jak miałeś robione ss'y) dokładnie widać, że zostało ci zrobione 5 screenów (widać takie mikro przycięcia = zawsze jest takie coś jak się graczowi robi ss'y). Wyżej admin również potwierdza to samo także 24 godzinki na dostarczenie dwóch brakujących zdjęć. 

Napisałem do Ciebie na pw @ Krip , w folderze csstrike mam tylko 3ssy. A z drugiej strony skoro @ ALCMDZ sprawdzał demko to nie widział, że jestem czysty? ...

Wybacz za długi czas oczekiwania na rozpatrzenie, ale by wydać sprawiedliwą decyzję musieliśmy dokładnie przeanalizować zaistniała sytuację. Musieliśmy również wyjaśnić wszystkie niejasne okoliczności, które pojawiły się po drodze, a które mogły wpłynąć na negatywną ocenę sytuacji. Pozwoliło nam to przede wszystkim poprawić plugin odpowiedzialny za wykonywanie screenshotów, w taki sposób, że w przyszłości taka sama sytuacja nie będzie prawa mieć miejsca.

Na bazie obejrzanego HLTV oraz logów można stwierdzić, że screen podpisany 002 jest z pewnością screenem ostatnim, plugin przed nałożeniem bana nie miał fizycznej możliwość wykonać kolejnych dwóch. 

Przepraszamy za problem, luka naprawiona.

Edited by -slajdEN
  • Lubię to! 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines