Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Problem + aktualizacja sayInfo.

Destinn

Recommended Posts

Cześć,

1. Zacznę od drobnostki -  od około 15 dni jest informacja że zostanie wprowadzona zmiana w pluginie z modelami i że zajmie to kilka dni.

Tutaj sugeruję albo usunięcie tego albo zmiany na bardziej "ogólny" zakres czasowy - jeżeli poprawka tego wymaga.

2. Druga sprawa to czerwona linia gdy się leczymy. Niejednokrotnie buguje się ona że widać linię np. przeciwników która przebija się przez ściany. Pojawia się ona po kliknięciu E i zostaje w miejscu w którym wykonana została interakcja, co nie zmienia faktu że w momentach 1v2 / 1v3 -> pomaga to w zlokalizowaniu przeciwnika, zwłaszcza jeśli przeciwnik idzie na shift.

Moja sugestia: Usunąć efekt graficzny leczenia lub naprawić linię - co jak zgaduję - nie będzie łatwym przedsięwzięciem. Ta linia w sumie nic nie wnosi, prócz tego że czasem się zbuguje, więc chyba lepiej byłoby jej się po prostu pozbyć.

Edited by Destinn
  • Lubię to! 1
2 godziny temu, Destinn napisał:

Cześć,

1. Zacznę od drobnostki -  od około 15 dni jest informacja że zostanie wprowadzona zmiana w pluginie z modelami i że zajmie to kilka dni.

Przecież to wisi z drugi mięsac 😅

Wtedy co trivor naprawił serwer, a potem znowu został zepsuty przez wgranie modeli które lagują.

• Wow! 1

• Właściciel
Właściciel

1. Usuniete

2. Wgralem troche nowsza wersje tego pluginu, zobaczecie teraz

• Lubię to! 1
22 godziny temu, Trivor napisał:

1. Usuniete

2. Wgralem troche nowsza wersje tego pluginu, zobaczecie teraz

Niestety, po aktualizacji problem nadal występuje, nawet jeżeli byli w dolnym, ta linia powinna przebiegać od gracza do gracza.

Screen (sprawdzane o 17:33 25.05.2023 może logi coś powiedzą):  

Spoiler

20230525173301_1.jpg.1a2574407a76a0533170271d6042644c.jpg

//

(2xflash u SVIP działa poprawnie).

Edited by Destinn
  • Lubię to! 1
  • 2 weeks later...

Fajnie również by było aby ja wydając kase na svipa , skoki itp nie miał ograniczeń do dostępu  awp ... ograniczenia są dla biedoty ... a ja głównie po to wydałem pieniądze aby  nie mieć ograniczeń ....

• 3 months later...
  • Administrator
Administrator

Trivor wyżej napisał, że ogarnął, więc nie ma sensu dalej trzymać tego tematu otwartego. 

rozwiazany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines