Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN DISCORD] - Wojtuś

kawkaq

Recommended Posts

1. Imię:Wojtek
2. Wiek:16
3. Nick oraz # na Discord:Wojtuś#8060
4. Ile czasu spędzasz na Discord: Cały dzien mam go na tel,kompie i co chwilę zaglądam
5. Masz wymagane 50 postów na czacie głównym?[TAK/NIE]:Raczej tak 
6. Znasz podstawowe zasady ortografii i interpunkcji?[TAK/NIE] Jasne jestem w zawodówce 4 z Polskiego mam haha:)
7. Twoje doświadczenie z Discord:Już raz bylem w administracji discord posiadałem nawet swój serwer dość obczajam 
8. Kilka zdań o sobie:Mam na imię Wojciech mam 16 lat interesuje sie programowaniem gram w duzo gier komputerowych ale gram także w piłke nożną jestem miłym pomocnym zaangażowanym a przede wszystkim jestem bardzo pracowity i sumienny
9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ obczajam dc siedzę na nim często bo mi sie nudzi w życiu i chcę tez pomóc w pilnowaniu i rozwijaniu serwera

• Ha ha 4
  • Fuu 1
  • Admin CS 2 ONLY MIRAGE

@ Admin DISCORD  zapraszam do wypowiedzi

sygn.gif.5609f7715308399a655f7f3291c6c5a8.gif

• Junior Admin
Junior Admin

Na nie!

Dlaczego nie?

Dopiero zostałeś zdegradowany z roli admina. Masz na koncie 60 napisanych wiadomości (licząc z zabawami XDD). Twoja interpunkcja boli w oczy dziękuje pozdrawiam :).  

• Trzymaj się 1

dw.gif

Mimo, że nie za bardzo udzielam sie na discordzie sieci to i tak sie wypowiem
Na minus
- dopiero co zostala przyjeta skarga przeciwko tobie za niewypełnianie obowiązków admina
- tak jaknapisałem w punkcie wyżej nie wywiązałes sie ze swoich obowiązków

28 minut temu, kawkaq napisał:

6. Znasz podstawowe zasady ortografii i interpunkcji?[TAK/NIE] Jasne jestem w zawodówce 4 z Polskiego mam haha:)

image.thumb.png.da6ddd1cc0d047bdd2dd3b718d324325.png
:xdd:  Faktycznie znasz podstawowe zasady interpunkcji chyba, że w podaniu nie użyłeś swoich umiejętności. O ortografii juz nie wspomne

Na nie, pozdrawiam :)

• Trzymaj się 1

4.png.0cb733b3a675518b3882d4e11ff894db.png.399d53caa6801b2143c6dc038de95202.png      

12 minut temu, Hana_Montana napisał:

Na nie!

Dlaczego nie?

Dopiero zostałeś zdegradowany z roli admina. Masz na koncie 60 napisanych wiadomości (licząc z zabawami XDD). Twoja interpunkcja boli w oczy dziękuje pozdrawiam :).  

Podpisuje sie pod tym nie widziałem żadnej aktywności z twojej strony na discord, też po tym co ostatnio pokazałeś dostając szybkiego degrada i po tym co odwalałeś jako Admin jestem na NIE

Tylko hejterzy powiedzą że alkocholik.

• Admin CS 2 ONLY MIRAGE

Z tego co slyze od innych graczy nie nadajesz sie pelnienia roli admina wiec na ten moment podanie odrzucam

• Trzymaj się 1

• Admin CS 2 ONLY MIRAGE

odrzucone.png

• Trzymaj się 1

• Krip changed the title to [ADMIN DISCORD] - Wojtuś
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines