Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN DD2 #1] - Destiny

Destinn

Recommended Posts

1.  Nick: Destiny
 2.  Wiek: 25
 3.  Posiadasz Admina na innej sieci/serwerze?[Tak/Nie]: Nie
 4.  Doświadczenie z amx[1-10]: 8
 5.  Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/Destiny/54.38.58.82:27015/
 6.  BanID(https://banid.pl/)https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:575801672
 7.  Steam ID: STEAM_0:1:575801672
 8.  Profil do konta Steamhttps://steamcommunity.com/profiles/76561199111869073/
 9.  Obowiązkowa składka[11.07zl][Tak/Nie]: Można coś rzucić gdy zajdzie potrzeba, bardziej na rozwój, niż składki za 'pracę'. :sh1zo1:
10. Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Tak
11. Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Może nie zacząłem za dobrze, aczkolwiek na swoją obronę powiem że uleczyliśmy się przy anarchii, raczej wesoło brnąc przez długą, mordując to kolejnych przeciwników na DD2. A tak poważnie - nie ciągnęliśmy już naszej "sprzeczki". Nie chowam urazy, wydaję mi się że z drugiej strony też tego nie ma, @ Paeel pozostaje tylko pogadać na serwerze, u mnie zgryźliwości nie będzie. Chciałbym spróbować raz jeszcze podejść do tematu administrowania na serwerze, równie aktywnie włączając się w sprawy działu serwera. Chętnie dołączę do "drużyny" i pomogę w ogarnięciu. Nie chciałem się powtarzać w podaniu, dlatego też zostawię ten podpunkt tak jak teraz.

12. Kontakt: Steam/Forum(najsprawniej)/GG: 76620548
13. Zapoznałeś się z wymaganiami na Administratora serwera i spełniasz je w 100%?[Tak/Nie]: Tak

14. Umiejętność Rozpisywania demek w skali od 1/10: [FFA/DD2]: 9/10

Edited by Destinn
  • Lubię to! 3
  • Destinn changed the title to [ADMIN DD2 #1] - Destiny

Wsumie wszystko na + masz prócz tej jednej śmiechowej akcji XDD.

Jestem na TAK za okresem próbnym. 

+Gt masz git widać grasz regularnie 

+Steam

+Mikro

Nie daj się sprowokować gdy coś nie jest po twojej myśli i myślę, że będzie git. 

Powodzenia

• Super 1
  • zbój z gór

Jestem na tak

- nie sprawiasz problemów na serwerze

- zgłaszasz 

- steam

- doświadczenie

- gt

Powodzenia.

• Super 1

Jestem za okresem próbnym. 

Generalnie to ta wiadomość od Ciebie była po prostu niepotrzebna i pokazałeś się "od dupy strony", że tak to nazwę. Mogłeś zwyczajnie spróbować za jakiś czas napisać ponownie podanie. Widzę, że się starasz i w jakiś sposób Ci zależy, bo być może masz na to zwyczajnie zajawkę. Obserwowałem Twoje odpowiedzi w propozycjach zmian i widziałem zgłoszone błędy na serwerze, które zostały poprawione. Nie mam nic do Ciebie po tym PW tylko nie wnoś ze sobą do ekipy zachowania jakie przedstawiłeś w wiadomości i nie wychodź tak prędko przed szereg, bo mamy dobry skład od dłuższego czasu, który się dogaduje i wzajemnie szanuje.

+Doświadczenie
+Chęć pomocy w rozwoju
+Zgłaszanie błędów serwera

7 godzin temu, PROamator napisał:

+Steam

+Mikro

+ klawiatura
+ myszka
+ monitor 
:tf:

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dzięki 1
  • Ha ha 2

No i to by było na tyle..  :peepoLeave:

• Administrator
Administrator

Mi osobiście za skórę nigdy nie zalazłeś wręcz przeciwnie nie raz pomagasz ogarniać serwer / zgłaszasz na U@ gdy ktoś coś przeskrobie bądź złamie regulamin, więc na starcie duży plusik dla ciebie. 

Po mimo tej wyżej wymienionej sytuacji z Panem Pawłem (:D) dokładnie nie wiem o co chodzi, ale i tak tutaj plusujesz ponownie u mnie, ponieważ potrafisz się publicznie przyznać do popełnionego błędu i samo napisanie, że nie chowasz urazy i po prostu chcesz to wszystko na spokojnie wyjaśnić z drugą osobą jest po prostu ponownie na +. Spokój i opanowanie, to cecha którą powinien posiadać każdy admin bądź osoba z jakąś wyższą rangą, a ty po prostu pokazałeś, że mimo jakieś tam sprzeczki potem potrafisz jakoś wyjść z tego i załagodzić daną sytuację (myślę, że @ Paeel  też, bo to dobra mordeczka :P). 

Co do reszty. GT ładnie się prezentuje grasz regulanie bez jakichkolwiek przerw, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia ;).

Ode mnie Tak. 

• Super 1

Na Tak

+ Wiek

+ Mikro

+ Steam

+ Zgłasza na u@

+ Gt

• Super 1
  • 󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡

Przyjmuję na okres próbny. Odbierz rangę i zgłoś się na pw.

• Lubię to! 1
  • Dzięki 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines