Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ZBANOWANY] [ODWOŁANIE] - SZWEDZKI MOVEMENT

Lazzar666

Recommended Posts

1. Nick: aimboat
2. Czas i data zdarzenia: 07:35 (mniej więcej) 12.04.2024
3. Powód bana: POV  https://www.szybkiplik.pl/T5NGzYtbcg
4. Dowód w postaci screenów: nie zrobiono 
5. Coś od siebie: Co mogę powiedzieć admin który Mnie banował (BOA) chyba stwierdził że odpalony latam jak wyciągam po 80 fragów na mapę ;-) lata praktyki i czasu spędzonego w grze też pozwoli Ci osiągać takie wyniki haha Serdecznie Pozdrawiam. Proszę o ub.

• Ha ha 1
  • Hana_Montana changed the title to [ODWOŁANIE] - SZWEDZKI MOVEMENT

Dobra sprawa jest jasna paliłeś się przyznałeś się do stopowania swojego automatycznego demka które miałeś dodać a nie to zlagowane z HLTV więc tyle ode mnie już nie pograsz SZWECJA XD BRAK DEMKA BRAK UB PA SPALEŃCU :*

dihufhgifgd.png

Edited by BOA DUPCZYCIEL
  • Ha ha 1

Powiem CI tak jasne że stopuje jak mi gierke przycina ? Czego ty nierozumiesz ? widzę mega inteligentny facet z Cb. Wrzuciłem odrazu Demo z HLTV Jakbys chciał wiedzieć te demko to jest to samo co nagrywa z serwerowni tylko rożnica jest taka że musisz na mojego POV-a przekliać a jak odpalisz te demko to Powiedz tak wogóle jaki jest powód bana ? "wyłączenie demka" stary Ty nawet nie napisałeś czy wallhack czy aim czy speedhack. Zasugerowałeś się tym że ludzie płakali bo ich biłem taka jest prawda "włącznie z Tobą" . Gram na tej serwerowni już długo odwoływałem się już kilka razy i zawsze było UB, więc Ty mnie nie strasz że już nie pogram bo to że Ty nie ogarniasz jako admin to nie moja wina czekam na bardziej kompetentą osobę. Pozdrawiam.

• Ha ha 1
  • xD 2

Wstaw swojego POV-a. Jeśli zastopowałeś go i nie dostarczysz nam go w ciągu 24h to nawet nie licz na ub.

ff.jpg.7880f419d0f5cfaa4f274277362c7558.jpg

ff2.jpg.e4395769291622c73f2001860cb5d789.jpg

Nie mam POV-a tak jak napisałem wyżej zawsze stopuje demko. Wrzuciłem odrazu demo z HLTV to jest to samo demko tylko przeklikaj sobie na mojego POVA obejrz je o zobacz co tam widać i co niby miałbym mieć. Gram tu już sporo czasu i to nie moje pierwsze odwołanie, zawsze było UB. A teraz nierozumiem mam dostać bana za to że demko stopuje ? no śmiech na sali podesłałem to samo demko i też masz moje POV-a tam. Ty myslisz ze wczroraj jeszcze kupowałem tu SVIPA podwojny skok itp i miałbym coś odpalać ? 

• Ha ha 1
  • xD 3

2.12 Zakaz używania komendy "stop" (z wyjątkiem adminów w celu nagrania podejrzanej osoby)  w konsoli - aby zastopować nagrywanie demka.

29. Używanie komendy "stop" w konsoli i później po banie wstawianie pova sekundowego będzie karane banem -->  Ban permanentny.

• Lubię to! 5
  • Dzięki 1

GRACZ ZBANOWANY.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines