Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONA] [PROPOZYCJA] ONLY DD2 -

AleksanderAleksander

Recommended Posts

1. Twój nick:Aleksander
2. Co chcesz zmienić: OBRAZENIA OD HE GRANATA , 2 SMOUKI
3. Dlaczego chcesz to zmienić: 1.Wiemy wszyscy ,że granaty stanowią największą funkcje taktyczną w csie . Jak rzucam HE albo je dostaje i obrażenia są od 9 do 28 hp to naprawdę denerwuje uważam , że  powinny zabierać większe obrażenia bo dużo ludzi he używa na samym poczatku i rzuca na pałe bo wie że to się za bardzo nie przyda a szczególnie dla graczy svip ( gdzie ich jest bardzo dużo bo po jak zadaja obrażenia to wraca im trochę hp , i przy okazji można leczyć to tym bardziej ... )

2. O tak granat dymny najbardziej nie dopracowany granat w tej grze... Wiemy wszyscy ze granat dymny słabo działa  , widać przez niego wszystko ale dwa granaty dopiero robią robotę . Nie oszukujmy się jest 2024 rok 80 % serwera ma światłowód w domu i nawet nie , ale internet bardzo szybki i nie laguje jak kiedyś a tutaj 90% graczy gra taktycznie i nie będzie rzucać bez powodu tych granatów fajnie by mogły udoskonalić gre przy jakikolwiek lagowaniu bo mamy takie czasy gdzie sprzęt komputerowy jak i internet nie będzie przeszkadzał w tym . Warto zaryzykować

4. Link do pluginu (opcjonalnie): Ostatnia propozycja mniej ważna , bron na plecach masz nóż i np jak masz aka lub inna bron to masz ją widoczną na plecach fajna sprawa , fajnie wyglada .  pluginu nie znam ale pewnie dużo nie zajmuje  taka mała pierdoła :)

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1
  • UBT CS 1.6

1. Co do granatów to jestem na nie, w moim mniemaniu zabierają wystarczająco dużo i będą zbyt op, ale to moja opinia. 

2. To jest 1.6, smoki zawsze tutaj były takie i szczerze ja bym tego nie zmieniał, nadal ludzie mają lagi, sporo osób nie ma dobrych internetów, w tej kwestii się troszkę mylisz. Tu też gra sobie dużo graczy starszych tak o. Myślę, że to też jest troszkę takie zaśmiecanie serwera na siłę. 

3. Nie mam opinii. 

• Lubię to! 2

1. Nie, weź sytuację, że CT wrzuci na kwadrat parę HE i nie ma połowy TT xD
2. Nie, zachowajmy klasyczne smoke 1.6
3. Totalnie zbędny plugin

Reasumując: Jest dobrze tak jak jest, do tego serwer chodzi płynnie. Każdy dodatkowy plugin to tylko obciążenie dla serwera gry. 
Jak w mam talent: 3x NIE. Do widzenia xD

• Lubię to! 1

ff.jpg.7880f419d0f5cfaa4f274277362c7558.jpg

ff2.jpg.e4395769291622c73f2001860cb5d789.jpg

Tyle w temacie 😅

IMG_20240415_151000.jpg

• Trzymaj się 1
  • xD 1

Już widzę jak leca w trupie na ciebie 4 granaty .. :kekw:

Edited by bojsiik
  • Ha ha 1

[--- STEAM ---]

-- https://steamcommunity.com/id/bojsiik/ --

[--- COŚ O MNIE ---]

Mam na imię Tomasz,Mam 21 lat pochodzę z podkarpacia okolic stalowej woli w Cs'a gram od około 11 lat (licząc pierwsze kroki)

Wszyscy kiedyś umrzemy- Może jedyne, co pozwala nam zmierzyć się z tym faktem, to świadomość, że tylko w ten sposób powrócimy do gwiazd.

- Beth Revis, Cienie Ziemi

• Właściciel
Właściciel

Co inna ekipa na serwie to te same propozycje tylko w drugą stronę.

1. Specjalnie zostały zmniejszone dmg granatow z HE po propozycji waszej. Jak 2-3 osoby rzucały he to był insta dead. Przy takiej ilości graczy myślę, że to dmg jest ok

2. Zbędne

3. Zbędne

Reasumując były na serwerze lagi, na które płakali wszyscy przez długi czas. Udało mi się to odchudzić i zniwelować lagi więc nie doprowadzajmy z powrotem do tego samego niepotrzebnymi wizualnymi rzeczami

• Lubię to! 2
  • Super 1

1. He dobrze rzucone pod nogi potrafi zadać nawet 50 przekonałem się o tym nie raz mimo, że dmg jest zmniejszone, Więc moim zdaniem teraz jest okej. 
2. 2 Smoke zbędne, bo i tak większość osób wyrzuca odrazu po starcie rundy byle gdzie takie są realia. 
3. Taki plugin też jest zbędny, bo dodaje tylko wizualnie ulepszenie, że tak to nazwę, ale ludzie którzy grają jeszcze na słabych pc będzie im to zżerać fpsy dodatkowo. 

• Lubię to! 1

vvhfhfh.jpg.eb03b8adcd0a9ab6b44287db81611c70.jpg

„Całą te pustynie wyściełają prochy mych wrogów.”

• Administrator
Administrator

Żadne z powyższych propozycji jak widać po samych wypowiedziach nie przemawiają zbytnio do nikogo. 

Argumentacja podana ładnie i przejrzyście wyżej. 

• Administrator
Administrator

PROPOZYCJA ODRZUCONA.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines