Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[OPIEKUN] - NICK KING BLADY / PALESCROLLA

palescrolla

Recommended Posts

Imię: Paweł

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Wykazuje się po prostu chęcia ewentualnie uczestniczenia na serwerowni, gram od 9 roku życia chociaż forma zawodzi. Czasami trzeba powyrzucać 6 osób z respa, a, ze po nocach czasami przesiaduje, wiec jest to zaden problem dla mnie. Ogólnie klimat na serwerze też nie najlepszy, musze przyznac. Uwazam, ze zawsze chetna para rak sie przyda do pomocy.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Najlepiej to aim-server only HS, zapewne pisałbym się na DD2 gdzie macie troche graczy w nocy.

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Posiadałem taką funkcje, Informatykiem jestem z wyksztalcenia i programistą rekreacjonalnie.

Znajomość AMXX/SMX/SourceModa i panelu (0-10): Próbowałem ostatnio postawić wlasny server, brakowało pare detali, kody do AMXX można nawet przepisać, chociaż pluginowałem jeszcze na dodatek server dedykowany, reszta do ogarnięcia. 6/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Nie znam się na tej sprawie, musiałbym podpytac to i owo, wymagane podobno, jesli dobrze czytałem.

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/palescrolla/

Coś o sobie: Mam na imię Paweł. Ogólnie dynamiczny, spokojny jednocześnie, po robocie w Deutschland stwierdziłem, ze wracam do Polski na stałe, aktualnie zarabiam na wlasna reke, popalam, szukam pracy w Szwecji, i staram sie byc ogolnie w porzadku, chociaż perfekto nie jestem. Niemiecki znam idealnie jak szkopek od małego. Znam sie na wielu rzeczach, na pewno lakierowanie aut wchodzi w grę i budowa ew dla siebie.

Ja byłbym chętnie za tym by otworzyć, mogę wspomóc chociaz przy tworzeniu serwera typu only AIM/HS z aim ak_47 np. Chociaż serwer typu de_inferno / 4maps zamiasto only DD2 wydaje sie być dobrym pomysłem, na pewno ktos chętniej by pogral np Tuscana dla śmiechu moim zdaniem.

Innego stanowiska też mogę się podjąć.

Pewnie dobrej reputacji nie mam u 1-2 osób, co sie dziwić, nikt nie potrafi znieść prawdy, chociażby mixa zagrać też z ludzmi nie idzie. Makabra

• xD 4
23 minuty temu, palescrolla napisał(a):

Imię: Paweł

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Wykazuje się po prostu chęcia ewentualnie uczestniczenia na serwerowni, gram od 9 roku życia chociaż forma zawodzi. Czasami trzeba powyrzucać 6 osób z respa, a, ze po nocach czasami przesiaduje, wiec jest to zaden problem dla mnie. Ogólnie klimat na serwerze też nie najlepszy, musze przyznac. Uwazam, ze zawsze chetna para rak sie przyda do pomocy.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Najlepiej to aim-server only HS, zapewne pisałbym się na DD2 gdzie macie troche graczy w nocy.

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Posiadałem taką funkcje, Informatykiem jestem z wyksztalcenia i programistą rekreacjonalnie.

Znajomość AMXX/SMX/SourceModa i panelu (0-10): Próbowałem ostatnio postawić wlasny server, brakowało pare detali, kody do AMXX można nawet przepisać, chociaż pluginowałem jeszcze na dodatek server dedykowany, reszta do ogarnięcia. 6/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Nie znam się na tej sprawie, musiałbym podpytac to i owo, wymagane podobno, jesli dobrze czytałem.

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/palescrolla/

Coś o sobie: Mam na imię Paweł. Ogólnie dynamiczny, spokojny jednocześnie, po robocie w Deutschland stwierdziłem, ze wracam do Polski na stałe, aktualnie zarabiam na wlasna reke, popalam, szukam pracy w Szwecji, i staram sie byc ogolnie w porzadku, chociaż perfekto nie jestem. Niemiecki znam idealnie jak szkopek od małego. Znam sie na wielu rzeczach, na pewno lakierowanie aut wchodzi w grę i budowa ew dla siebie.

Ja byłbym chętnie za tym by otworzyć, mogę wspomóc chociaz przy tworzeniu serwera typu only AIM/HS z aim ak_47 np. Chociaż serwer typu de_inferno / 4maps zamiasto only DD2 wydaje sie być dobrym pomysłem, na pewno ktos chętniej by pogral np Tuscana dla śmiechu moim zdaniem.

Innego stanowiska też mogę się podjąć.

Pewnie dobrej reputacji nie mam u 1-2 osób, co sie dziwić, nikt nie potrafi znieść prawdy, chociażby mixa zagrać też z ludzmi nie idzie. Makabra

galerie na steamie mam ciekawe XD

Hana_Montana
Hana_Montana,

3.19 Zakazane jest pisanie posta pod postem, aby dodać nową treść używaj opcji "Edytuj".

Hana_Montana
Hana_Montana,

4.10 Zakaz wypowiadania się w swoich podaniach. Jeżeli autor podania się wypowie, zostanie upomniany. Gdy upomnienie okaże się niewystarczające użytkownik dostanie ostrzeżenie.

• UBT CS 1.6

Jakby nie wiem czy to bait czy nie. Po pierwsze konto założone na forum 5 kwietnia (brak stażu), brak jakiejkolwiek aktywności na forum. Nikt Cię nie zna, więc nie mamy sobie jak wyrobić opinii na twój temat. Jeśli chodzi o stricte opiekuna - wsparcie finansowe jest obowiązkowe. Na początek nikt Cię nie przyjmie na opiekuna, trzeba wcześniej być adminem. 

Na nie 

Może w administracji nikogo nie znacie bo nie gracie, ale reszta może tak.

Bait to jest aktualnie twój zbyteczny komentarz o załozeniu konta, staż to możesz mieć a umiejętności jakichkolwiek dalej brak, widzę dla ciebie liczy się tylko to czy administrator kogoś zna.

Bezsensowny komentarz z drugiej strony.

Pozdrawiam

Hana_Montana
Hana_Montana,

4.10 Zakaz wypowiadania się w swoich podaniach. Jeżeli autor podania się wypowie, zostanie upomniany. Gdy upomnienie okaże się niewystarczające użytkownik dostanie ostrzeżenie.

• xD 2
  • Junior Admin
Junior Admin

Pierw admin, a później opiekun 

https://strefaskilla.pl/forum/644-rekrutacja/ <---- Link do rekrutacji na admina dd2 

dw.gif

• Junior Admin
Junior Admin

podanie odrzucone.png

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines