Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ROZWIĄZANY] [PROPOZYCJA] ONLY DD2 -Dla Adminow

Błaszczyk

Recommended Posts

1. Twój nick:Błaszczyk 
2. Co chcesz zmienić:Podliczenia godzin, wgranie tabelki w dział DD2, kto ile przegrał minut w ct,tt,jak i spędził czas na spekcie 
3. Dlaczego chcesz to zmienić:Ponieważ, więcej godzin nabijana jest na spekcie, obowiązki są nie wykonywane tak jak powinny być.Jak dla mnie to było naj sprawiedliwiej

Jest Zielony bodajże,zółty,i czerwony, od razu by sie widziało kto ile co i jak, i by się nie podliczału mu wtedy godzin,tylko dawało ostrzeżenie.
4. Link do pluginu (opcjonalnie):

Edited by Błaszczyk
Hana_Montana
Hana_Montana,

Znajdziesz bezpłatny taki skrypt, to będzie na serwerze wgrany, tylko musisz go znaleźć. Jak znajdziesz to edytuj post i wklej link 

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Błaszczyk changed the title to [PROPOZYCJA] ONLY DD2 -Dla Adminow

Pomysł Błaszczyka jest dobry, chociaż ja to bym wyrzucił to podliczanie godzin do śmieci albo liczył tylko te które trzeba wyrobić, bądź też można by było zabrać plusy za godziny.

• Lubię to! 1
  • 3 weeks later...
  • Junior Admin
Junior Admin

Jak ktoś znajdzie bezpłatny taki skrypt, to na serwer będzie wgrany wysyłać mi na pv forum/dsc jak ktoś znajdzie 

• Ha ha 1

dw.gif

• 2 weeks later...
Cytat

Jak ktoś znajdzie bezpłatny taki skrypt, to na serwer będzie wgrany wysyłać mi na pv forum/dsc jak ktoś znajdzie 

Mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz XD

Cytat

Ponieważ, więcej godzin nabijana jest na spekcie, obowiązki są nie wykonywane tak jak powinny być.Jak dla mnie to było naj sprawiedliwiej

Pełna zgoda, nie raz natknąłem się na afczącego na spect'cie admina. Tylko problem jest taki, że nie zawsze osoba siedząca na spect, będzie farmiła godziny, bo trafiają się też sytuacje w której czaisz się na haxa.

Dlatego oprócz patrzenia na minuty, ważne jest też sprawdzanie użyteczności takiego admina. W jaki sposób? Po prostu patrząc w bansa. Czasami jeden admin w pół godziny, potrafi ogarnąć więcej, niż drugi przez cały dzień grania. Nie banujesz = nie potrzebne ci flagi.

Wątpię że trivor ogarnie jakiekolwiek podliczanie (chyba że podliczanie hajsu za usługi :KEKL:), dlatego ja na kolanie zrobiłem taką prostą apkę, w której można sprawdzić ostatnie poczynania admina.

Dane odnośnie banów pobieram oczywiście z nowego bansa, dane dotyczące czasu gry pobierane są z zewnętrznej strony i liczone są od początku nowego miesiąca. 
W planach mam zestawienia adminów pod względem banów, pod względem aktywności, a także chcę wprowadzić współczynnik użyteczności - ilość banów danego admina w stosunku do ilości rozegranych minut na serwerze. Ale to wszystko odległe plany - wiadomo, robię różne inne rzeczy po drodze. 

Dane aktualizowane powinny być codziennie o 24, wykresy czasami pojawiają się dopiero po najechaniu na nie.
Aktualnie poprawiam style, by dostosować je do urządzeń mobilnych, więc na telefonach nie odpalajcie na razie :like:.

Link: https://strefaskilla-helper.vercel.app/

• Lubię to! 1
  • Super 3
  • Trzymaj się 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

• 2 weeks later...
  • Junior Admin
Junior Admin

baner_moderacyjny.png

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   1 member

• ρσмαяαń¢zσωу.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines