Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONA] [PROPOZYCJA] ONLY DD2 - doprecyzowanie pkt. regulaminu DD2

iksiu

Recommended Posts

1. Twój nick: iksiu'
2. Co chcesz zmienić: doprecyzować pkt. 1.9 regulaminu w zasadach ogólnych
3. Dlaczego chcesz to zmienić: ponieważ jest to niejasne i ułatwi do grę oraz pracę adminom
4. Link do pluginu (opcjonalnie):

Wychodzę z propozycją doprecyzowana i rozszerzenia pkt. regulaminu 1.9 a mianowicie "Wykonujemy CELE MAPY (TT podkłada/pilnuje bombę | CT rozbraja bombę)." Kilkukrotnie pytałem się adminów na serwerze i nie wiedzą czy ostatnia osoba będąca po TT/CT musi wykonywać cele mapy. Nie jest to jasno napisane w regulaminie i zdarzała się już nie raz sytuacja gdzie gracze się o to sprzeczali. 

Proszę o wypowiedź właściciela/supporta serwera jak to dokładnie jest,  ewentualnie wypowiedź graczy i adminów co myślą na ten temat. 

Edited by iksiu
  • Lubię to! 4
  • xD 1

sygnatura.gif.08723135ea6e238cdbf69b3970322675.gif

• Administrator
Administrator

Jak dobrze kojarzę był taki podpunkt który zwalniał ostatnią osobę która zostawała z wykonywania celi na mapie, ale zostało to wywalone.

Wiadomo jak tutaj wykonywać cokolwiek skoro w sytuacji np. 1vs10 każdy z przeciwników próbuję cię, że tak napiszę dojechać :Kappa: W sumie tak patrząc można ponownie ten punkt wprowadzić i zobaczyć jak to się ma w praktyce. 

@ Admin CS 1.6 ONLY DD2 Wasza opinia na ten temat?

• Lubię to! 1

Jeśli jest 1 na 3 to niech robi jeśli jest 1 na 4 już nie powinien musieć :) 

• Lubię to! 1
  • UBT CS 1.6

No jakby - jak nie pisze w regulaminie, że ostatnia osoba jest zwolniona z celów mapy no to musi te cele wykonać. Ja za każdym razem upominam innych o cele, nie patrząc ilu graczy zostało. 

Co do samego wprowadzenia punktu, niby w porządku, ale z jedej strony zbędny, bo gracze i tak się będą "pruli", że ktoś tych celów nie wykonuje. Poza tym większość graczy ma bronie za darmo to też nie wiem czemu nie próbować robić celi. Podsumowując dla mnie 50/50, niech inni się wypowiedzą co sądzą. 

• Lubię to! 2

Jak dla mnie to nie ważne 1 vs x osób, każdy ma robić cele. Czasami np 1vs8 jak dobrze gra to wygra, jak mają go dojechać to czy będzie robił cele, czy kampil to i tak go dojadą.

• Lubię to! 5

onlydd2.png.5d580be40f09bf8242fd199bd408b15a.png.e7ca354906906b44c6ed730a312eb495.png

Wypowiem się jako stały bywalec, a więc wg. mnie w regulaminie nie ma żadnej nieścisłość na temat wykonywania celi mapy jak wspominał wcześciej Przyjaciel, regulamin mówi jasno że cele mapy wykonujemy zawsze, nieważne czy jest poniedziałek, wtorek czy niedziela cele wykonujemy, ilość przeciwników również jest nieważna wg regulaminu i taki delikwent, który nie rusza się aby rozbroić/podłożyć pakę powinien zostać nagrodzony zgodnie z taryfikatorem, tak jak również było to poruszane większość osób grających na serwerze ma darmowe bronie z vipa co rundę, więc nie ma sensu chować się po kątach i przedłużać rundy, najczęściej się to zdarza kiedy zostaje kompletny nie ogar patrzący w ziemię, ale często to też tyczy się graczy z topki i okolic, którzy mają fioła na punkcie K/D (nie mówię że wszyscy) i widząc że zostali sami na 5 wolą kutabanić gdzieś i czekać aż ktoś się nadzieje żeby sobie dopisać kolejnego killa do statystyk:) 

Podsumowując to nie mistrzostwa świata, tylko jakieś ffa na 1.6 o pietruszkę, więc zamiast kutabanić to próbujcie i nie przedłużajcie rund

Edited by Fallen
  • Lubię to! 4
  • Dzięki 1

HAHAHA.png.d798228c05999ba5bba5c85f38bff255.png

• BeerM@n

wedlug mnie ten punkt powinien byc wyjebane, mialem sytuacje jakis czas temu, ze ugralem runde bedac sam na 10 po stronie TT

nie wazne czy zostajesz sam na 5,10 masz zapierdalac do defowania czy tez nawet do plantowania.

• Lubię to! 5

dla mnie kazdy powinien robic cele czy jest sam w danej druzynie czy 3 powinno sie bardzo tego pilnowac tak samo jak RESP-CIEMNIA do 1:30 przed górnym 1:15 i ja nie slucham tlumaczen ze cofalem itp. Bo czesto widze tez jak chlop z awp stoi na respie patrzac gornego trupa a po 40 sek wraca przez respa patrzec przed anarchia

• Lubię to! 3

Nie ważne czy jesteś 1vs 1 czy też 1 vs 9 cele to są cele, musisz postarać się chociaż, żeby jakkolwiek je wykonać 

• Lubię to! 4
  • Junior Admin T

Jak dla mnie to można dodać to do regulaminu 

• Lubię to! 1
16 godzin temu, HTH-Pigula napisał(a):

dla mnie kazdy powinien robic cele czy jest sam w danej druzynie czy 3 powinno sie bardzo tego pilnowac tak samo jak RESP-CIEMNIA do 1:30 przed górnym 1:15 i ja nie slucham tlumaczen ze cofalem itp. Bo czesto widze tez jak chlop z awp stoi na respie patrzac gornego trupa a po 40 sek wraca przez respa patrzec przed anarchia

Jestem tego samego zdania.

• Lubię to! 2

4.gif.706584f987dc1146def2a068c6d4de92.gif.e47b05a297411ad34f3f088addd8d0a6.gif

Jak dla mnie ostatnia osoba powinna być zwolniona z robienia celów, chyba że jest 1v1, ułatwi to wszystkim ocene sytuacji i ewentualne wyciąganie konsekwencji. Nie zapominajmy, że mimo wszystko, to jest serwer FFA, nie gramy tu o puchar sołtysa,  trochę luzu nikomu nie zaszkodzi. Trzymajcie się ciepło :)

• Lubię to! 1
  • Administrator
Administrator

Po przeczytaniu waszych wypowiedzi wyżej stwierdziłem, że nie ma co zbytnio kombinować i na siłę wpychać czegoś co tak szczerze nie jest nawet potrzebne. 

@ Fallen  to głównie bardzo ładnie opisał o co tutaj chodzi.

Zostajemy przy tym jak jest obecnie.

Dzięki wam za wasze wypowiedzi :) 

• Lubię to! 2
  • Przykro mi 1

• Administrator
Administrator

PROPOZYCJA ODRZUCONA.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines