Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[UBTEAM CS 1.6] - 39.

39.

Recommended Posts

• VIP
VIP

UBT 1.6 czy UBT GO: UBT 1.6
Nick: 39.
Imię: Kamil
Wiek (dokłada data): 08.07.2002r.
SID: STEAM_0:1:9983947
Znajomość AMXX*(1-10): 6/10
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że spokojnie z 5-6 godzin dziennie. Zawsze jestem od mn.w 06:00-10:00, a później od 21:00-00:00. W trakcie pracy też zdarza mi się zerknąć na forum.
Opisz siebie: Mam na imię Kamil. Jestem mieszkańcem województwa małopolskiego, a dokładnie to zamieszkuję okolice Krakowa. Z zawodu jestem elektrykiem i w tym właśnie zawodzie obecnie pracuję. Często wyjeżdżamy w delegacje do Niemiec robić elektrykę w deweloperce, ale laptop jest zawsze przy mnie i na forum i na cs'ka znajdzie się czas.;D
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym wspomóc chłopaków z @ UBT CS 1.6, bo dosyć często zdarza mi się przebywać w godzinach nocnych na forum, a tu gracze muszą czekać na ub, aż do rana itd. Ogólnie to byłem w szeregach "AntyCheat'a" przez około 1.5 roku na dość znanej kiedyś sieć serwerów cs 1.6, a dokładnie mowa tu o "WeedCS", lecz no kto wie ten wie czemu to wszystko upadło. :D
Czy miałeś styczność z AMXBans/SourceBans?: Tak, miałem styczność z AMXBans'em itd.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Umiejętności oceniania cheaterów oceniam na dobre. Nie raz pisałem na "Strefobox'ie", że potrzebny jest admin na only dd2 itd. Wolę obejrzeć 3 razy demko gracza i mieć 100% pewność, że cheatuje, bądź nie. Myślę, że z czasem nabiorę doświadczenia.
Kontakt: Forum, Steam

• Wow! 1
  • Tak sobie 1
  • xD 2

Ja jestem na nie. 

- Coś tam grasz czasami ale nie za dużo chyba że w innych godzinach niż ja a GT mi się szukać nie chce.

-Podanie napisane na kolanie.

-Dla mnie po tym co przeczytałem "brak doświadczenia" mianowicie coś kiedyś nie wiadomo co i jak, więc dla mnie najpierw powinieneś się pokazać jako admin a później starać się o ubt.

• Lubię to! 1

Patrząc na to ile ,,pracy'' jako UBT mamy, to raczej pomocy nie potrzebujemy w tym momencie. Tym bardziej, że nie widziałem żadnych twoich zgłoszeń z rozpiskami, wołanie na chacie to słaby powód żeby kogoś na UBT wrzucać. Dopóki jeszcze grałem regularnie na serwerze to też nigdy cie nie widziałem, wolę współpracować z kimś kogo znam, aniżeli totalnie dla mnie anonimową osobą. Póki co jestem na nie.

• Lubię to! 1
  • Trzymaj się 1
  • Moderator
Moderator

Podanie napisane okej, aczkolwiek nie kojarzę Cię zbytnio z sieci a nie chciałbym mieć w swoim teamie ludzi których prawie wogle nie znam poudzielaj się w tematach bądź tak jak kolega wyżej napisał może najpierw zacznij od admina. Aktualnie odrzucam ale oczywiście za jakiś czas zapraszam ponownie.

• Lubię to! 2
  • Ha ha 1
  • Tak sobie 1
  • Moderator
Moderator

podanie odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines