Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONA] [SKARGA] ONLY DD2 - BOA DUPCZYCIEL

Maluszek

Recommended Posts

Twój nick: Mała
Nick oskarżonego: @ BOA DUPCZYCIEL
IP/SID oskarżonego:  STEAM_0:0:632955050
Data i czas zdarzenia:  30.04.2024 11:54
Powód skargi:  Niesłuszny Ban  Przynajmniej moim zdaniem :) 
Opis sytuacji: No co zacznijmy od tego że wbijam sobie normalnie na serwer po godzinnym banie którego dostałam od szanownego @ BOA DUPCZYCIEL  za obraze admina, po banie napisałam mu dodatkowo że go jebać i wchodzę sobie po godzinie na serwer i dostaje kolejnego bana z powodem BRAK KULTURY I OBRAZA!. Więc tak nie napisałam ci nic od  razu po banie jak wbiłam na serwer nie zagrałam kurde rundy a dostaje bana za poprzednią mape? Dla mnie to jest śmieszne. Aż bardzo go zabolało to że napisałam żeby go jebać... dla mnie to po prostu jest niemożliwe że dostaje bana za słowa które napisałam  na poprzedniej mapie. 
Dowody (SSy/Demko/Świadkowie):[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 2 hours , 57 minutes and 6 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mała 
[AMXBans] Reason : ' Brak kultury po banie i obraza ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.strefaskilla.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 527932652 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.0.63.131 ' 
[AMXBans] ==============================================

• xD 1

Dobra to teraz tak dostałaś bana 1h za obrazę admina bo mi się źle kliknęło zamiast 3 godzin dostałaś 1 godzinę "Obraza admina" więc uznajmy że 3h ban który nadałem jako drugi był za obraze admina a ta godzina za napisanie "jebać Cię" po banie czyli zwyczajnie brak kultury.

Obraza admina 3h dostałaś jako 2 bana a za brak kultury po banie 1h czyli jako pierwszy który dostałaś powiedzmy tak zamiana. 

Prosiłem na grupie o przedłużenie bana na 1 dzień ale postanowiłem mieć dziś dobre serce i nie robić dodatkowej pracy chłopakom z UBT, więc łącznie nie dostaniesz 24h tylko 4h myślę że przemyślisz swoje zachowanie bo patologii nie mamy zamiaru tolerować, coś tam się prułaś do mnie na chatboxie, ale cóż banik musi boleć :) 

8. Obrażanie rodziny gracza/admina --> Ban od 3h do tygodnia. masz podpunkt z tartyfikatora banów, ale nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania :) Więc jak pisałem ban 3h dostałaś za obrazę a ta godzina za brak kultury dziękuje pozdrawia wasz ulubiony admin BOA DUPCZYCIEL KOBIETA=MAX60KG XD

Sory że się wcinam, ale akurat byłem na serwie ;) Dostałaś bana, zanim Cię wywaliło dodałaś "Jebać Cię" :) Myślę że słusznie

Edited by h0w
1 minutę temu, h0w napisał(a):

Sory że się wcinam, ale akurat byłem na serwie ;) Dostałaś bana, zanim Cię wywaliło dodałaś "Jebać Cię" :) Myślę że słusznie

Po pierwsze nie możesz się wypowiadać w skardze bo ciebie ona nie tyczy kolego.

A po drugie napisałam fakt jebac cię przed banem na godzinę za obrazę.

ale to nie jest moim zdaniem dalej powód żeby banować znów jak się nic nie napisało tylko pisałam to na poprzedniej mapie dla mnie to jest bez sensu dalej ? 

DeVoX
DeVoX,

3.19 Zakazane jest pisanie posta pod postem, aby dodać nową treść używaj opcji "Edytuj".

• xD 1
5 minut temu, BOA DUPCZYCIEL napisał(a):

Dobra to teraz tak dostałaś bana 1h za obrazę admina bo mi się źle kliknęło zamiast 3 godzin dostałaś 1 godzinę "Obraza admina" więc uznajmy że 3h ban który nadałem jako drugi był za obraze admina a ta godzina za napisanie "jebać Cię" po banie czyli zwyczajnie brak kultury.

Obraza admina 3h dostałaś jako 2 bana a za brak kultury po banie 1h czyli jako pierwszy który dostałaś powiedzmy tak zamiana. 

Prosiłem na grupie o przedłużenie bana na 1 dzień ale postanowiłem mieć dziś dobre serce i nie robić dodatkowej pracy chłopakom z UBT, więc łącznie nie dostaniesz 24h tylko 4h myślę że przemyślisz swoje zachowanie bo patologii nie mamy zamiaru tolerować, coś tam się prułaś do mnie na chatboxie, ale cóż banik musi boleć :) 

8. Obrażanie rodziny gracza/admina --> Ban od 3h do tygodnia. masz podpunkt z tartyfikatora banów, ale nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania :) Więc jak pisałem ban 3h dostałaś za obrazę a ta godzina za brak kultury dziękuje pozdrawia wasz ulubiony admin BOA DUPCZYCIEL KOBIETA=MAX60KG XD

Skoro twierdzisz że słowo jebać cię jest dla ciebie patologią to ci gratuluje inteligencji ;)

Dla mnie ban jest niesłuszny bo nie możesz sobie dawać banów za poprzednią mape. 

Najgorszym adminem jesteś :)

Obraza Admina fakt no czy jak wbiłam na serwer po pierwszym banie obraziłam ciebie? 

No nie wydaje mi się ? ani słowa nie napisałam a ty chyba masz ból dupy do  wszystkich bo podpierdalasz każdego :) dla mnie jesteś 60 :)

• Ha ha 1
  • xD 1
  • Junior Admin T

Zamykam bo spam się robi do czasu wyjaśnienia ;) @ Krip @ Trivor

• DeVoX locked this topic
  • Administrator
Administrator
7 godzin temu, Małaa napisał(a):

No co zacznijmy od tego że wbijam sobie normalnie na serwer po godzinnym banie którego dostałam od szanownego @ BOA DUPCZYCIEL  za obraze admina, po banie napisałam mu dodatkowo że go jebać i wchodzę sobie po godzinie na serwer i dostaje kolejnego bana z powodem BRAK KULTURY I OBRAZA!.

Po czym piszesz w skardze takie coś: 

Więc tak nie napisałam ci nic od  razu po banie jak wbiłam na serwer nie zagrałam kurde rundy a dostaje bana za poprzednią mape?

Tak. Właśnie tak się stało - dostałaś bana za to co pisałaś wcześniej po pierszym banie - jak najbardziej słusznie. Cwaniarstwo i wyzwiska w czyjąś stronę będą srogo karane, więc ciesz się, że tylko dostałaś na 3h, a nie więcej. 

Na grupie teraz też dopiero przeczytałem wiadomości, więc nie było tak na prawde nikogo na grupie dostępnego z dostępem do AMXBANSA żeby przedłużył ci po prostu bana za to co napisałaś po tym pierwszym banie ( normalnie ludzie dostają za takie ujowe teksty na U@ po 3-7 dni minimum w stronę admina jak da bana, więc możesz się tylko cieszyć, że masz na 3h) :) 

Po pierwsze nie możesz się wypowiadać w skardze bo ciebie ona nie tyczy kolego.

I tutaj się mylisz. Osoby "trzecie" które rzeczywiście mają coś do dodania mogą wypowiadać się w skargach/odwołaniach na forum. Sam regulamin nawet o tym mówi, więc cóż. ;) 

Pretensje możesz mieć teraz tylko do siebie. 

Cwaniarstwa tolerować nie będę - odrzucam oczywiście. 

• Lubię to! 1
  • Super 3

• Administrator
Administrator

SKARGA ODRZUCONA.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines