Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONE] [ADMIN DD2 #1] - h0w?! |

h0w

Recommended Posts

Posted (edited)

1.  Nick: h0w?! |
 2.  Wiek:27
 3.  Posiadasz Admina na innej sieci/serwerze?[Tak/Nie]:Nie
 4.  Doświadczenie z amx[1-10]:8 (Dodam od siebie że prowadziłem z kolegami sieć serwerów, byłem H-A 2 z 10 serwerów posiadanych przez nas co za tym idzie doświadczenie jest większe ale niestety troszkę się pozmieniało i trzeba sobie poprzypominać)
 5.  Czas spędzony na serwerze: https://www.gametracker.com/player/h0w%3F%21%20%7C/54.38.58.82:27015/ (gt podaje błędne info, dowody mogę wysłać priv)
 6.  BanID(https://banid.pl/): https://banid.pl/kto?to=0:1:21397032
 7.  Steam_ID: 0:1:21397032

8.  8.  Profil do konta Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198003059793/
9.  Obowiązkowa składka[11.07zl][Tak/Nie]: Tak
10. Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Tak
11. Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?:  Lata temu prowadziłem z kolegami dużą sieć serwerów, którą rozwijaliśmy wspólnie, zajmowaliśmy czołowe miejsce jeśli chodzi o grywalność. Gdy po dłuższej przerwie powróciłem do gry, zacząłem grać na strefie, był to pierwszy serwer na który wszedłem i oczko się zaświeciło. Myślę że jestem lubianym graczem przez innych. Nie sprawiam problemów, nie wdaje się w zbędne dyskusje, lubię się pośmiać i pogadać.  W związku z pracą nie jestem codziennie aktywny na serwerze, jednakże co średnio po dwóch dniach przerwy kiedy pracuje następnie siedzę całymi dniami. Czasami zdarza się że brakuje administratora na serwerze, wtedy trzeba prosić w wiadomości prywatnej aby przyszedł, tylko po co? Jeśli mogę was wesprzeć:)
12. Kontakt: STEAM/FORUM
13. Zapoznałeś się z wymaganiami na Administratora serwera i spełniasz je w 100%?[Tak/Nie]: TAK

pozwoliłem sobie na edycję, ponieważ w wiadomości prywatnej przedstawiłem wam dowody na to że gt podaje błędne dane pierwszej wizyty na serwerze.To że część z was mnie nie zna, a liczba czasu spędzonego na serwerze jest podobna do waszych, pokazuje że po prostu gramy w innych ramach czasowych. 

Edited by h0w
Rozjechało się
  • Super 1
  • xD 1

Jestem na nie:

- konto na forum od 8 dni

- nie znam

- nie widuję na serwerze, cienkie gt

onlydd2.png.5d580be40f09bf8242fd199bd408b15a.png.e7ca354906906b44c6ed730a312eb495.png

Na Nie!

-Nie znam cie

-Gt

+wiek

+steam

Narazie jest dość adminów którzy grają ;)

-gt

- konto tydzień 

+ Steam 

Jak na razie nie, daj się poznać ludziom na serwerze, pograj trochę i zmienię zdanie 😉

• Junior Admin
Junior Admin

@ Admin CS 1.6 ONLY DD2 #2 Zapraszam do wypowiedzi 

dw.gif

GT +/-  Wiadomo każdy gra jak ma czas
Wiek +
kultura +

steam +

Konto na forum--

JA powiem tak..

Ja bym był dla ciebie za okres próbny i zobaczymy jak sobie poradzisz w  tym czasie na forum i serwerze...

Dziękuje i życzę powodzenia

• Super 1
  • Dzięki 1
  • Junior Admin
Junior Admin

Na razie odrzucam pograj na serwerze z taką aktywnością, jaką teraz masz daj się poznać ludziom i zapraszam, to napisania jeszcze raz podania. <3

• Super 1

dw.gif

• Junior Admin
Junior Admin

podanie odrzucone.png

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines