Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] kurek.pl

kurek.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick na serwerze:kurek.pl
Nick admina banującego: BORSON
Dostałeś bana, gaga czy muta?:BAN
Czas oraz data bana:18.50, 09.05.2024
Serwer na którym dostałeś bana: cs2.only mirage
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz):Grałem sobie z adminem borsonem luzne 1v1 na scouty , i byla taka syuacja ze bylem za kartonami na midzie i skanowalem ,skanowalem az wkoncu go trafilem w banie z no scopa to jest 1 sytuacja ,2 sytuacja    jak zabilem w  w nastepnej grze znowu gdy wyszlem na mida to walnelem go 2 raz pod rzad w heada , i po tej sytuacij dostalem bana, j
Link do Sourcebansa z twoim banem:https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:508875533&advType=steamid&Submit
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198978016795
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer:Nie moge wejsc na serwer bo mam bana :D

Edited by tomori
  • tomori changed the title to [ODWOŁANIE] kurek.pl

Zostałeś sprawdzony przez jednego admina, ja również cię sprawdzałem po jego opuszczeniu serwera, nie były to 2 sytuacje, w których dawałeś dziwne strzały, spektowałem cię i widziałem jak celujesz do typa przez ścianę. Stałeś na schodach, gościu był za tetrisem, członek twojej drużyny prowadził z nim walkę, a tobie dziwnym trafem skoczył na niego celownik. Pickowałeś również mida gdzie też skoczył ci celownik na chłopa i się na nim zablokował. Stałem w miejscu w smoku gdy stałeś na kranie, byłem dosłownie na środku okna w smoku, a ty mi dałeś raz scana przez ściane przy krześle po czym skończył się smoke i dałeś mi od razu no scope'a, kolejna sytuacja gdzie ty wybiegasz na mida i 2 razy pod rząd dajesz mi heda ze scouta no scopem. Myślę, że celowania do ziomka przez ściane, pickowanie na shifcie i dawanie jednego tapa gdzie widziałem jak się ruszasz i blokowanie się celownika podczas gdy jesteś sprawdzany jest wystarczającym argumentem na twoje odwołanie.

11 godzin temu, Borson napisał(a):

Zostałeś sprawdzony przez jednego admina, ja również cię sprawdzałem po jego opuszczeniu serwera, nie były to 2 sytuacje, w których dawałeś dziwne strzały, spektowałem cię i widziałem jak celujesz do typa przez ścianę. Stałeś na schodach, gościu był za tetrisem, członek twojej drużyny prowadził z nim walkę, a tobie dziwnym trafem skoczył na niego celownik. Pickowałeś również mida gdzie też skoczył ci celownik na chłopa i się na nim zablokował. Stałem w miejscu w smoku gdy stałeś na kranie, byłem dosłownie na środku okna w smoku, a ty mi dałeś raz scana przez ściane przy krześle po czym skończył się smoke i dałeś mi od razu no scope'a, kolejna sytuacja gdzie ty wybiegasz na mida i 2 razy pod rząd dajesz mi heda ze scouta no scopem. Myślę, że celowania do ziomka przez ściane, pickowanie na shifcie i dawanie jednego tapa gdzie widziałem jak się ruszasz i blokowanie się celownika podczas gdy jesteś sprawdzany jest wystarczającym argumentem na twoje odwołanie.

Dobra szczerze , powiem ci biesom że mam wyjebane już na tego unbana , stworzę nowe konto i tyle 3 maj sie 

DeVoX
DeVoX, (edited)

3.19 Zakazane jest pisanie posta pod postem, aby dodać nową treść używaj opcji "Edytuj". PS. Jeżeli stworzysz nowe konto to dostaniesz perma co wiąże się z brakiem ub na naszych serwerach ;)

Edited by DeVoX
  • xD 4

Po przejrzeniu demka dam ci ub. Nawet nie próbuj tworzyć mk.

tomori_1.png.d2ba215441da5653658da7a37ddb6121.png.533152244869bb3d52f3cb5ee48c43eb.png

GRACZ ODBANOWANY.png

tomori_1.png.d2ba215441da5653658da7a37ddb6121.png.533152244869bb3d52f3cb5ee48c43eb.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines