Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONA] [SKARGA] ONLY DD2 - Błaszczyk

azjatka

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: azjatka
Nick oskarżonego: Błaszczyk
IP/SID oskarżonego:
Data i czas zdarzenia: 17:58 10-05-2024
Powód skargi:  Ban niesłuszny i brak kompetencji admina.
Opis sytuacji: Gramy sobie, pisze na teamowym i nagle dostaje bana. Personalny ban.

[Skoczek] [ SVIP | Gold nova I ] (Counter-Terrorist) azjatka szmatka hihi :  jakies g  bije
[Skoczek] [ SVIP | Gold nova I ] (Counter-Terrorist) azjatka szmatka hihi :  ja pierdol eXD

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.strefaskilla.pl
[AMXBans] Powod: 'Tak sobie do kolegów pisz'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:111008183'
[AMXBans] Twoje IP: '178.37.162.98'
[AMXBans] ===============================================

Dowody (SSy/Demko/Świadkowie): HLTV z godziny 17:58 https://megawrzuta.pl/download/6a561788434ad7636433eb3f22e4f675.html - pierwsze 5 minut gry.

edit: 

Szanowny,
Nie pamiętam, żebym chociaż w tym tygodniu zamieniła z Tobą jakieś słowo, lub coś o Tobie napisała, więc nie wiem po co kłamiesz w tym momencie i robisz z siebie ofiarę. A najlepsze jest to, że Twoje zachowanie nie wiem jak to nazwać "pod wpływem" jest straszne. Wydzieracie się siebie, wyzywacie a ludzie tego słuchają jak admin z adminem rozmawia. Ludzie się skarżą na Wasze zachowanie, piszą prywatnie do Administratorów, bo na serwerze jest hołota, którą jest robiona również przez Ciebie. Ludzi banujecie od razu za słowo "wypierdalaj", a Wy jak porozumiewacie się takim językiem wobec siebie (na żarty - nie na żarty, ale nie każdy ten Wasz humorek rozumie) to Wam się bany nie należa? Kultura obowiązuje wszystkich a nie tylko graczy bez uprawnień. Bezprawie i nadużywanie uprawnień. 

ps: cieszę się, że interesujesz się moją rodziną ale wydaje mi się, że powinieneś się ostro zająć sobą i swoim zachowaniem. 

edit: nie potrzebuje tu Twoich obrońców, więc darujcie sobie. :blablabla:
edit: o popatrz kto to mówi, czy ja powinnam się interesować czy nie. W dupie mam czy Ty coś mówisz na swoim TSIE czy nie, nie wiem czy w ogóle zauważyłeś, ale mnie to naprawdę nie interesuje. :facepalm: dobrze, że domyślasz się, że chodziło o Ciebie:kekw:

wiesz czemu ludzie nie piszą na Was skarg? Bo jest mnóstwo Waszych osob, którzy zamiast was karać i potępiać to Was bronią albo i się z tego śmieją.

Edited by azjatka
  • Lubię to! 4
  • xD 3
Posted (edited)

No to zacznijmy od tego że, to że masz konflikt z Pigułą, to że się nie na widzicie, to nie mój problem.Zarzucasz mi że pokazałem toje zdjęcie pigule, co tego nie zrobiłem, i od tamtej pory ciśniesz mi jakbym ci coś kobieto zrobił, nie wiem nie masz faceta, jest takie przysłowie (Panna bez Bol** dostaje Pierdolca), i tak właśnie się zachowujesz, ciskasz się po wszystkich na serwerze bo nie raz słyszę, masz konflikt z kimś, to nie przerzucaj go na mnie, i mnie wyzywaj.Dostałaś bana na 1 dzień za słowa :
(Counter-Terrorist) azjatka szmatka hihi :  jakies g  bije - Jeszcze wielce oburzona powiedziałaś, a co ja napisałam, nikt nie skuma o co chodzi, to że piszesz sobie skrótami, to nie znaczy że nikt nie będzie wiedział o co chodzi :)

Edit; Po pierwsze, to co sobie gadamy na ts,czy adminowskim czacie to cię to nie powinno interesować, Ludzie się skarżą na nasze zachowanie, to czemu ludzie nie piszą skarg tylko ty masz jakieś wymysły bo prawdę ci pisze, nie pisałaś nic wczoraj że jest ten w tt piguły coś tam coś tam już nie pamiętam,ale te słowa były skierowane do mnie, śmieszna jesteś i tyle.

Produkuj się dalej, ty jesteś święta Elżbieta 🫠

Edited by Błaszczyk
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • xD 2

dawajcie warna zaraz wysle sms, ale musze sie odezwac, bo tez jestem w tym jakos zwiazany, od momentu ich spiny, bronilem ja piszac do piguly, zeby sobie odpuscil temat bo to tylko gra, dziolszka sie do mnie zesrala i mnie wydupcyla ze znajomych bo stwierdzila, ze mu przyklepuje, a poza tym, rusz dupe z ciemni respa itp bo nie jestes rambo ziomus i ta skarga jest z dupy bo blaszczyk nie banuje tak jak ja w sensie, az tak sie nie dopierdziela ;) a to co my sobie gadamy to juz nie Twoja sprawa po 1. po 2 caly serwer wie, ze to dla beki i tez sie z tego smieje, po 3 robimy to specjalnie zeby rozluznic troche atmosfere, a niestety sa jeszcze tacy jak Ty z kijem w dupie ktorzy tego nie rozumieja, ale na 32/32 jest 2 takie osoby, a 30 osob sie smieje i jest fun w grze, Ty masz kij i przez to przezywasz ta gre za bardzo ;p

• Super 3
  • Ha ha 1
  • Junior Admin
Junior Admin

Nie wiem w co ta skargą się zamieniała poruszyliście to jakieś tematy o osobach, których ta skargą nie dotyczy. Jak teraz patrzę na powód skargi "Ban niesłuszny i brak kompetencji admina" To oczywiście, że ban słuszny. @ azjatka Jak twierdzisz, że administratorzy zachowują się jakoś nieodpowiednio, czy nadużywają swoich uprawnień, to zapraszam do pisania skarg, bo na razie żadnych nie było, że wyzywają się publicznie na czacie.

• Super 1

dw.gif

• Junior Admin
Junior Admin

SKARGA ODRZUCONA.png

• Lubię to! 1

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines