Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mary Jane <3

[Odrzucone] Zobaczymy co na to gracze cod 4001

Polecane posty

Imię: Patryk

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: gram od wielu lat na serwie cod mod 4001 i pomagam w prowadzeniu robię konkursy itp żeby jakoś to bylo

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: cod mod 4001 lvl

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: tak lecz nie doszliśmy do porozumienia z uprawnieniami albo właściciel nie ma czasu na nic albo to albo tamto no ale czasem i tak bywa 

Znajomość amxx i panelu (0-10): 8/9

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): pewex @Spr!Nt^^ mogę zaopatrywac serwer w reklamy bo widać że lipa jest za hltv trzeba się wziąć bo nie działa 

Coś o sobie: Mam na imię Patryk pochodzę z woj Lubelskiego dokładniej z małej wsi Wólka Tarnowska. Lubię wedkowac oraz grać w Cs 1.6 wędkowanie to moja pasja nie wiem czemu ale zakochałem się w tym hmm co tu jeszcze dodać pracuje w Holandii i dobrze mi z tym pozdrawiam wszystkich czytających 

Moderator

"Niezależnie od tego czy podanie twoje zostało przyjęte czy odrzucone, nie możesz składać kolejnego bez odczekania 7 dni."

Moderator

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód:Podanie Odrzucone.

EBuPfaN.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności