Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Szybka rekrutacja na redaktora

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

Z racji, iż jest mało redaktorów i przydałaby się jeszcze jedna para rąk do pracy, to zostaje otwarta szybka rekrutacja. (swoje podania piszcie poniżej w tym temacie)

Imię:

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Opisz siebie:

Dlaczego akurat Ty?:

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):

Kontakt:

• Lubię to! 2

heh1111.png

• Użytkowniczka

Imię: Karolina 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3 godziny spokojnie dam radę

Opisz siebie: Karolina, lat 22. Skromna studentka podbijająca Kraków. Uwielbiam opiekować się moim małym zoo w domu. Opanowana dziewczyna z ambitnymi planami na Siebie.  W wolnym czasie od zajęć spędzam czas ze znajomymi i trochę popracuję. 

Dlaczego akurat Ty?: Potrzebne ręce do pomocy. Chęć się nauczenia czegoś nowego. Doświadczenie nie mam, ale gdzieś trzeba je zdobyć.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Oceniam swoje znajomości na 6.5/7. Błędy się zdarzają. Jesteśmy tylko ludźmi.

Kontakt: Najszybciej to będzie tutaj.

• Lubię to! 5
  • Super 4
  • Użytkownik

Imię: Miłosz

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: tyle ile będzie trzeba bo gram cały dzień :)

Opisz siebie: Miłosz lat 16 zdolny chłopak Kocham grać w gry komputerowe typu csgo chodzę do szkoły e sportowej  w Bielsku Białej gdy wracam do szkoły i odrobie to co musze resztę dnia poświęcam na granie  w gry potrafię grać nawet do 4 w nocy i trenować z moją ekipą .

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ od zawsze gram w csgo bardzo i od kiedy znalazłem serwer StrefaSkilla to jest mój ulubiony serwer na którym gram i w sumie jedyny. Gdy jestem na serwerach w nocy to jest dużo cheaterów i ludzie narzekają na serwer bo nie ma adminów a cheaterzy grasują :D

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9 piszę szybko i bez błędnie no czasami jak nie zauważę.

Kontakt: Facebook/Steam/Discord

https://steamcommunity.com/profiles/76561198881752297/

• Lubię to! 4
  • Premium
Premium

cooltext348235342636703.png.919a838a06c2528ab73593b647d83c0f.png

Imię: Dawid

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że w dniach 3/4h, a w weekendy troszeczke więcej, bo mam wolny czas.

Opisz siebie:  Dawid, lat 18 lat, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i sportem. Mieszkam w Anglii, a dokładnie w miejscowości (OxFord), chodze do szkoły collge. Jestem osobą spokojną opanowaną oraz kulturalną nie ma ze mną problemów.

Dlaczego akurat Ty?: Jestem bardzo kulturalną, uporządkowaną osobą. Nikogo nie faworyzuję, a rolę redaktora wykonywałbym bardzo skrupulatnie. Mam duże doświadczenie związane z pełnieniem tej roli. Piszę poprawnie po polsku, umiem pracować w grupie. Zawsze można liczyć na moją pomoc. Bardzo lubię pisać wywiady i tworzyć nowe serie, więc na tym mogłbym się głównie skupić. Mam kilka pomysłów co do serii i mam nadzieję, że przyjęłyby się.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9

Kontakt: GaduGadu/Steam/PW/Facebook.

• Lubię to! 6
  • Super 1

YdqzqVx.gif.9a6d35b5900c9ef4d41acd25d0ebe03f.gif

• Dusia unfeatured and locked this topic
  • Dusia unlocked this topic

image.png.1a7445399d3039b371e0c2b3cc62ac86.png

Imię : Wojciech

image.png.c4d24ff59a4bf31722c4e0210e1200cb.png

image.png.49d65e5e3fd407146935604ae6986ac9.png

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy o której wrócę ze szkoły. Lecz sądzę, że po czterech, pięciu godzin dziennie dam radę. Ale jeżeli by mnie w jakiś dzień nie było. To na pewno bym dał znać. 

image.png.9d64ea4be735358d9f353f826264f2eb.png

Opisz siebie: Sądzę, że nie ma sensu pisania czym się zajmuję i jak tutaj trafiłem przejdę do mojego charakteru. Więc tak jestem człowiekiem asertywnym oraz miłym i przyjacielskim. Bardzo lubię zwierzęta i mam też swojego pieska. Nie lubię wchodzić w nie potrzebne dyskusję, dlatego nie mam spin z żadnym użytkownikiem i mam nadzieję, że tak pozostanie, lecz czas pokażę.  Jestem osobą która przykłada się do danej pracy i nie odpuszcza jej na drugi termin. Staram się zawsze być nastawiony pozytywnie do jakiś sytuacji, lecz nie zawsze mi to się udaję.

image.png.ebcf013b0eade597aeef035860db12a3.png

Dlaczego akurat Ty?: Potrzebujecie aktywnych redaktorów z tego co mi pisała @Dusia a z wielką chęcią zajmę się działem i pomogę teraźniejszym redaktorom. Jestem młody i szybko się uczę i sądzę, że wszelkie błędy i tym podobne będą naprawiane w szybkim tempie, iż zależy mi bardzo i staram się jak mogę.

image.png.358121f5cbc7c0d7a1bddbff49cc5a20.png

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Gramatyka 7/10, interpunkcja 8/10 oraz ortografia 7.5/10

image.png.0244ba6df13e9a53e0039c938cc2c077.png

Kontakt: FORUM, STEAM

:D

Edited by Niekreatywny
  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dusia locked this topic
  • Dusia unlocked and featured this topic
  • Dusia unfeatured this topic
  • Dusia unpinned, unlocked, pinned and featured this topic
  • Zasłużony

REKRUTACJA PONOWNIE OWTARTA! Zapraszam do składania podań

• Super 4

heh1111.png

• Użytkownik

Imię: Jakub

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od dnia, tak to myślę że nawet do 6h bym się zmieścił.

Opisz siebie: Witam, mam na imię Jakub, jestem troszkę młody lecz będę o rok starszy już niedługo :D Lubię grać w wolnym czasie w piłkę ręczną, oraz

rzucać dyskiem, najlepiej takim 1kg. Ostatnio zacząłem uczyć się z języka rosyjskiego, ponieważ pierw pomyślałem, że jakiś nudny ten

przedmiot będzie, a okazało się, że jest bardzo przyjemny do uczenia się oraz chemia, która też mi wpadła w oczy, lecz ona

jest już trochę trudniejsza, tym bardziej pierwiastki :P 

Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym drugi raz stanąć ta randze takiej jak redaktor, byłem kiedyś nim lecz na sieci która miała max 20osób, i po miesiącu padła.

Chciałbym po prostu pomóc w kąciku redaktorskim, i mam nadzieję, że nie zawiodę nikogo :) 

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Gramatyka: 7,5/10 Interpunkcja: 8-9/10 Ortografia: 10/10 (Moim zdaniem)

Kontakt: PW Forum, FB dla zaufanych, Steam, Discord {thescammixer#7715}

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Przykro mi 1

naura

vanish.jpg.142a29ac8ccb1fc7bb7e6fecaddb697e.jpg.843fb23fd9e13bfa672d70ea6d7130c1.jpg

• Użytkownik

Imię: Kacper

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W tygodniu wracam o 15:30 do domu ze szkoły, więc tak do 22-23 posiedzę.

Opisz siebie: Mam na imię Kacper, chodzę do 2 klasy technikum i jestem na profilu geodezja. W wolnym czasie gram w gry, zacznę kontynuować swoją naukę z MMA.

Dlaczego akurat Ty?: Szefowa poszukuje 2 par rąk do pomocy, więc postanowiłem spróbować na tym stanowisku. Mogę dodać, że wykonywałem pracę redaktora i przyjemnie mi to szło.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 7/10

Kontakt: Forum, TS

• Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dzięki 1
  • Zasłużony

• Lubię to! 1
  • Super 2
  • Wow! 1

heh1111.png

• Dusia featured this topic
  • Użytkownik

Imię: Grzegorz

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W czasie gdy nauka odbywa się zdalnie to takie 6h w razie potrzeby więcej.

Opisz siebie: Witam mam na imię Grzegorz, lubię uprawiać różne sporty, jedynie piłka nożna do mnie nie przemawia . Jestem osobą która myśli więcej o dobrze innych ludzi i czasami zapomina o sobie, lubię czytać książki i interesuję się programowaniem przez to zamierzam iść do technikum programistycznego. Kiedyś prowadziłem gazetkę w szkole i udzielałem wywiadów, gdyby nie nacisk ze strony innych ludzi na pisanie co oni chcą to robiłbym to co robiłem. Na tą chwilę chcę do tego powrócić sprawdzić czy jeszcze nadaje się do tego i też zaistnieć w miare możliwości.

Dlaczego akurat Ty?: Mam dosyć dużo czasu między nauką a snem i chciałbym go wykorzystać jak najlepiej, a poza tym nie mam co robić całymi dniami :$

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 7-10

Kontakt: PW, Forum, Steam, Discord, TeamSpeak3, w razie potrzeby każda inna forma kontaktu

• Lubię to! 3
  • 2 weeks later...
  • Użytkownik

image.png.97ebb0e5c7e60916db65ea899e6daa21.png

Imię: Mateusz.

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że na spokojnie od 8 do 20 jakoś tak.

Opisz siebie: Witam, mam na imię Mateusz i pochodzę z Wielkopolski, a dokładniej z Kalisza. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej, a moimi ulubionymi przedmiotami to matematyka, biologia i trochę fizyka. Najbardziej nie lubię chemii i języka niemieckiego. Interesuję się piłką nożną oraz koszykówką, ale w coś innego podczas wf zdarzy się zagrać. Najczęściej lubię pooglądać skoki narciarskie, piłkę nożną i siatkówkę. Czasami chodzę na mecze piłki ręcznej. Codziennie wychodzę pochodzić ze znajomymi po mieście, ale najwięcej czasu spędzam ze swoją dziewczyną. Znalazłem się na sieci przez przypadek, spodobało mi się i postanowiłem zostać na dłużej. Aktywny jestem więc z tym myślę, że problemu nie będzie. 

Dlaczego akurat Ty?: Pełniłem już funkcję redaktora, więc wiem co i jak. Myślę, że wykonywałem dobrze swoją pracę.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9,5/10.

Kontakt: Pv forum, ts, messenger.

• Lubię to! 3
  • Ha ha 5

forever.gif.44bdb65627256983c8a73afbf4b7e30f.gif.aceea85e1b5da96945972e983ff13f54.gif

• 2 weeks later...
  • Użytkownik

Imię: Igor

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: sporo, ok. 5/6 godzin dziennie, jeśli będę miał trening to ok. 3/4 godzinki ;)

Opisz siebie: Cześć, mam na imię Igor. Mam lat 15 i chodzę do klasy pierwszej, technikum Spedycyjnego. Lubię się uczyć, a moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język Angielski. Swój wolny czas pożytkuję, na granie w gry, naukę i oczywiście piłkę nożną. W piłkę gram w drużynie sportowej MKS Zatoka Braniewo.

Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą kulturalną, łatwo poznaję ludzi. Potrafię pisać krótko, zwięźle i na temat. Byłem redaktorem na innych forum, przez co posiadam dosyć spore doświadczenie. Każdy mój post, który zrobię jako redaktor, będzie ładnie i schludnie napisany, a także kolorystycznie fajnie dobrany.

Doświadczenie: Na innym forum, redaktor przez 2 tygodnie (opuściłem forum z powodów prywatnych), wiele gazetek szkolnych.

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9, jak każdemu, zdarzą się błędy.

Kontakt: Forum, Discord: fotobutka#9391 Steam: KLIK Teamspeak: Pod nickiem GRUS/GRUSini

Edited by BlackuFalse
  • Lubię to! 3
  • Ha ha 1

"Za braci pójdę w ogień!"

• Zasłużony

• Lubię to! 3

heh1111.png

• Dusia featured this topic

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4 godziny lub więcej, zależy od szkoły, w wolne dni 5-6 nawet

Opisz siebie: Jestem Kacper, mam w tym roku 15 lat, interesuje się sportem oraz grami.

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ jestem aktywny oraz mam dużo żeby poświęcić go dla forum, mam dość sporo pomysłów oraz jestem kreatywny, świadczy o tym podsyłanie propozycja na Pytanie Na Dziś do redaktora

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):

gramatyka-7

interpunkcja-7

Ortografia-9

Kontakt: GG, Steam, Forum

• Lubię to! 2
  • Ha ha 6
  • Przykro mi 2
  • Fuu 2
  • 3 weeks later...
  • Admin CS 2 ONLY MIRAGE

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4-5 h

Opisz siebie: Myślę, ze każdy mnie zna bądź kojarzy, chce pomóc w podtrzymaniu redakcji przy życiu często napadającą mnie weną. <3

Dlaczego akurat Ty?: Mam dużo wolnego czasu co daje możliwość pomocy nie ma co się rozpisywać jestem pewny że poradzę sobie. :P

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8/10

Kontakt: GG,FB,TS,DC

Kaczuszki na zawsze <3

174750_mala_kaczuszka_trawa.jpg

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Wow! 1

sygnaturak.jpg.6c62c28f2602d26cd3658cae85752c04.jpg

• Użytkownik

Imię: Damian

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4h bo życie realne

Opisz siebie:  Witam serdecznie, nazywam się Damian oraz mam 20 lat. Pochodzę z małej wsi znajdującej się województwie Małopolskim okolice Krakowa. Jestem osobą miłą, spokojną oraz pomocną. Moim głównym zainteresowaniem jest piłka nożna oraz muzyka. Aktualnie trenuję piłkę nożną oraz jestem piłkarzem jednej z drużyn sportowych w swojej miejscowości, aktualnie gramy w A klasie na pozycji napastnika. Jestem wysoko rozbudowanym mężczyzną, który wie na co się decyduje. 

Dlaczego akurat Ty?: Myślę iż nadawałbym się na stanowisko, ponieważ mam styczność z redakcją. Wiem na czym polega owa praca, nie mam również problemów z dodawaniem wywiadów czy gazetek. Jestem osobą aktywną, każdy szuka rąk do pracy. Staram się wykonywać swoją prace jak najlepiej. Bardzo mnie ciekawią artykuły, wywiady itp i bardzo bym chciał spróbować swoich sił jako redaktor.  Myślę iż poradziłbym sobie w tym.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 10

Kontakt: steam, pw forum, TS3

• Lubię to! 1
  • Ha ha 4
  • Cukierkoova locked this topic
  • Krejzol unlocked this topic
  • Zasłużony

REKRUTACJA DALEJ OWTARTA! Zapraszam do składania podań

• Lubię to! 2

heh1111.png

• Użytkownik

Imię: Damian

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4 h 

Opisz siebie: Witam na wstępię się przedstawie, nazywma się Damian oraz mam 20 lat. Pochodzę z małej wsi znajdującej się w województwie Małopolskim okolice Krakowa. Jestem osobą miłą, spokojną oraz pomocną. Moim zainteresowaniem jest sport oraz muzyka. 

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym czegoś innego też spróbować, jestem osobą która wykonuje swoje obowiązki rzetelnie jak iż sprawnie. Pełniłem ową funkcję na innej sieci i nie miałem problemów z wykonaniem swych obowiązków Redaktorskich. Wiem bardzo dobrze na czym polega praca Redaktora, myślę iż nadawałbym się dołączenie w wasze szeregi, chcę pomóc w rozwijaniu kanału Redakcja. 

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10

Kontakt: Steam, Forum, Discord 

• Lubię to! 1
  • Ha ha 3
  • Przykro mi 1
  • Wrr 1
  • WTF 1
  • 3 months later...
  • Użytkownik

Imię: Robert

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4h jak narazie bo praca po 12 dziennie, co trzeba będzie zrobione.

Opisz siebie: Jestem miły, sympatyczny i spokojny. Chciałbym pomóc redakcji bo jak narazie brakuje im rąk do pomocy.

Dlaczego akurat Ty?: Myśle że nadaje się na tą otóż range ponieważ jestem aktywnym członkiem forum, co w swoim czasie zobaczycie i mam chęci do działania jako redaktor.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 6,5-7

Kontakt: Ts/Forum 

1250248236_to.png.bd16d7b674b591d32990bd61221caa6f.thumb.png.3fae8dd8f96a5b7ebcad4035f311b416.png

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wow! 1

40eb3682158a05e2_zoom.gif.f091f572f65c527fdfa7f60402ed40d9.gif

????

• Stały Bywalec

Imię: Paweł

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4 godziny

Opisz siebie: Cześć jestem Paweł, mam lat 21 i jestem adminem serwera DD2 #1

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ, już byłem redaktorem trzykrotnie na różnych sieciach.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): mocne 8,5

Kontakt: Steam, TS3, Forum, FB

• Lubię to! 1

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• Dusia locked and unfeatured this topic
  • Torfowisko

Imię: Hubert 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum? 1-6h 

Opisz siebie: Jestem Hubert mam 16 lat interesuje się piłką nożną i  grami komputerowymi. W przyszłości zamierzam być informatykiem ponieważ bardzo lubię grzebać przy komputerach. W wolnym czasie jeżdżę na quadzie z @ wilq "em 

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym pomóc innym redaktorom oraz odciążyć ich trochę od pracy 

Doświadczenie: Byłem raz redaktorem na innej sieci więc mniej więcej ogarniam 

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8,5-9 każdy może czasem popełnić jakiś błąd. 

Kontakt: forum, steam, dc, fb  

@ Dusia

pozdrawiam To1rw 

Edited by To1rw
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 3

image.png.fb419abfdfc8534cf592e9d47043f340.png

• 1 month later...
  • Użytkownik

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zazwyczaj od 2 do 6 godzin.

Opisz siebie: Skromny, miły, kulturalny, lubiany, nie wiem czy rozpoznawalny, chłopak z Wielkopolski, który z chęcią chce wspomóc jeszcze bardziej nasze najlepsze forum w Polsce, jak nie na świecie.

Dlaczego akurat Ty?: Znam się trochę na kulturze osobistej, zawsze staram się być miły, dążyć do sprawiedliwości i zazwyczaj język polski nie stwarzał mi problemów.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Mocne 7

Kontakt: Discord, Facebook, Snapchat, Instagram, Forum, Gmail, Tik Tok

Edited by ProBroDziku
  • Lubię to! 2
  • 2 months later...
  • Stały Bywalec

Imię: Paweł

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4 godziny

Opisz siebie: Cześć jestem Paweł, mam lat 21 i jestem tutaj bardzo znany z powodu mając admina i na serwerze, redaktorem byłem tu trzykrotnie i trzykrotnie zrezygnowałem, ale wolę swoją pracę, lubie pisać po prostu :)

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ, już byłem redaktorem trzykrotnie na różnych sieciach, plus na tej! ;p

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): mocne 8,5

Kontakt: Steam, TS3, Forum, FB

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Ha ha 2
  • Wow! 1
  • Tak sobie 1

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• 2 weeks later...
  • Użytkownik

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Teoretycznie teraz jestem w stanie poświęcić więcej czasu sieci, mogę posiedzieć w tygodniu 4-5 nawet z uwagą na sb.

Opisz siebie: Mam na imię Kacper, bardzo młodziutki i wysportowany chłopak, interesuje się sportami walki, jestem raczej rozpoznawalny u większości nowych osób i świetnie potrafię porozumieć się z innymi.

Dlaczego akurat Ty?: Najważniejszy powód jest taki, że byłem tutaj redaktorem przez długi czas i kłopotów ze mną nie było. Zwiększyłem swoją aktywność na forum, postanowiłem wrócić z pomocą dla szefowej.

Doświadczenie: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 7/10

Kontakt: TS, FORUM

@ Dusia  & @ Trivor  & @ shinga

Edited by Kacperek
  • Lubię to! 1
  • Super 5
  • Ha ha 1
  • Wow! 2
  • Tak sobie 1